Dark Souls: The Board Game

xxxxxxxooo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Dark Souls: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Steamforged Games Ltd.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde sehnat?

Zdravím,

Nevíte kde by se tahle deskovka ještě dala sehnat? Dnes jsem našel pár obchodů, ale buď mají vyprodáno nebo mají nekřesťanské poštovné.

Předem děkuji za případnou odpověď.
30.5.2017 15:06:32

...
1) Nepatří do otázek, ale do diskuze.

2) Zatím není hra běžně v prodeji, maximálně ji mají obchodníci, kteří dali retail pledge, takže hru dostali s ostatními backery z Kickstarteru. Dle Steamforge games začne běžný maloobchodní prodej až po odbavení KS backerů - těžko říct kdy.

30.5.2017 16:02:59

Hodnotenie hry - predajca
Nazdar,

ak si pozrieš jediné hodnotenie, ktoré tu je momentálne uvedené, autor sa v ňom odkazuje na to, že chce svoju hru predať, skús sa mu ozvať buď tu cez správu, alebo mu napíš na ten jeho email.

Síce netuším, kto to je, ale snáď to myslí vážne.

30.5.2017 16:29:47

přesun
Jak správně poznamenal Yedle, nepatří do otázek (protože není jedna nejlepší odpověď), ale do diskuzí. Proto jsem vlákno přesunul.

30.5.2017 21:35:58

Kde sehnat?
https://www.fantasyobchod.cz/dark-souls-the-board-game

5.8.2017 09:50:02

Dark Souls v CZ
Ahoj,
u nás za 2290 + poštovné zdarma při platbě předem. Jinak standardně 99,- za poštovné a dobírku.

https://www.originalky.cz/dark-souls-the-board-game-p89863/

Teď už máme poslední kus ale zase je objednám.

10.1.2018 15:11:39 | Upraveno autorem (porovnej)

cena/kvalita
Je ta hra fakt tak špatná ? mam rád digitální verzi (hlavně trojku), ale dice tower i bgg opravdu nic moc. Na amazonu je hra za 80 dolarů s poštovným zdarma. Původní cena byla 120. Opravdu to vypadá, že o to lidi nemaj zájem. Momentálně vyšla i karetní hra DS, která také nesklízí úplně velký úspěch. Pokud ji někdo máte a hrajete ji, je to dobré solo ? má smysl to brát v core boxu nebo raději počkat na KS verzi s bonusy tady na bazaru nebo na bgg bazaru ? Díky

13.3.2018 23:26:49

Je to.....

Ahoj,

Ja som to hral raz a stačilo. Je to riadna...... Robíš dookola to isté aby si sa vylepšil na hlavnej bossa a ani to sa ti nemusí podariť. Je to blbá ztráta času plná plastu, čo stojí veľa.

Laco

14.3.2018 07:02:39

Supr
Čau, podle mě je to supr hra u které je potřeba taktizovat. Bohužel mám jen základ což znamená, že je moc málo základních typů potvor. A silně uvažuji i o karetní variantě.

14.3.2018 11:04:52

AmS

kvalita
Desková DS zase tak špatná není, ale je dobré si trochu upravit pravidla. Pokud se například zdvojnásobí počet duší (může se za to například ubrat spark - 1 život skupiny), hra může být podstatně kratší, méně repetitivní a tím pádem zábavnější. Původní prvidla jsou dělaná opravdu hardcore, stejně jako první počítačové DS.
Jinak figurky vypadají opravdu skvěle, ale v základu je opravdu málo typů běžných nepřátel, čekám až přijdou rozšiřující balíčky z KS.

14.3.2018 11:39:53

AmS - OT
Tohle jsou bohužel dost časté názory současné deskoherní komunity - hra je dobrá, stačí si upravit nějaká pravidla, figurky vypadají opravdu skvěle, až budou rozšíření, bude hra lepší.

Naprosto nesouhlasím ani s jednou částí. Hra by měla být dobrá bez jakýchkoliv zásahů, snad ji taky někdo testoval, ne? To samé platí pro rozšíření. Hra by měla být plnohodnotná už v samotném základu, rozšíření ji má pouze ozvláštnit nebo zpestřit. A pokud je hra opravdu dobrá, je jedno jestli jsou figurky dřevěné, plastové nebo kartonové. Tahle posedlost dobře tvarovaným plastem je pro mě naprosto nepochopitelná a nikdy bych si nekoupil hru pouze kvůli hezkým figurkám.

Pokud hráči nezačnou skutečně vyžadovat kvalitu, budou čím dál víc zaplavováni vizuálně pohledným brakem. Nezbývá než doufat, že až tak daleko to nedojde.

14.3.2018 12:08:37

MalcolmReynolds

Souhlasím, proto také zatím passuji všechny figurkové hry od CMON, nepotřeubu mít doma tunu plastu. Mám rád tenhle svět DS, ale nechci kupovat něco co není dokončené a pochybuji, že někdo udělá remake nebo 2.edici (původní autoři určitě ne). Takže děkuji za názory, základ rozhodně kupovat nebudu a pokud někdo vystaví kompletní balení po tom, co přijdou SG a addony, tak uvidim, ale to už bude enku zase něco dalšího, co bude zajímavější. Díky

14.3.2018 12:28:10

AmS

MalcolmReynolds
Nevím jestli jsi se špatně vyspal nebo jsi měl zrovna potřebu ze sebe něco dostat, ale dovol abych to uvedl na pravou míru.

Měl jsem na mysli, že hra není zase tak špatná, jak se o ni píše. Byla dělaná, aby se co nejvíce podobala počítačové předloze, což zrovna u tohoto případu nebyl možná nejlepší nápad (těžké, dlouhé, repetitivní), napsal jsem pouze malou úpravu, kterou se to dá zlepšit.
Souhlasím, že pokud je hra kvalitní, je jedno jaké má figurky, věřím ale, že pokud by jsi figurky maloval, bral by jsi ty dobře tvarované kusy plastu jako pěkný bonus.
No a pokud jde o rozšíření, nedokážu říct, jestli bude hra s nimi nějak lepší, ale určitě bude větší rozmanitost nepřátel, což odpovídá tvé definici "ozvláštnit nebo zpestřit".

14.3.2018 12:34:26

Ks

Mam dotaz. Neprodava nekdo svou Ks verzi?

14.9.2018 13:22:32

hm
Nic jako KS verze defacto neexistuje. Backeři mají zatím core box, který se dá běžně koupit v obchodě. A teď přišly první expanze, které byly placené addony. Stretch goaly (aka další expanze) dorazí snad do konce roku.
___
redaktor Deskofobie

14.9.2018 14:48:29

KS verze
pockaj pol roka a budu ich plne bazary :-)

14.9.2018 16:21:04

DS
Není to špatná hra, ale pockam si na Bloodborne od CMON, tam je aspoň jistota, že to nenabere dvoulete+ zpozdeni

14.9.2018 19:16:22

Zaujem
Ahojte mal by tu niekto o hru zaujem ? Mam k tomu aj 3 rozsirenia a tento rok by sme sa snad mohli dockat aj SG.

24.9.2019 21:16:55

Deskofanatik
Ahoj od prodeje je tu bazar, zkus hru nabídnout tam ;).

24.9.2019 21:29:34

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - druhá edice (CZ)
Zombicide - druhá edice (CZ)
Akt. cena: 1990 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas