Crystal Clans - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Plaid Hat Games
Autoři: Andrea Mezzotero
Colby Dauch
J. Arthur Ellis
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Český preklad pravidiel

Zdravíčko,

aj keď hra Crystal Clans ešte ani nie je vonku, dokončil som český preklad pravidiel. Jednoducho preto, že sa mi zapáčila a takisto potichu dúfam, že ju niektorý tunajší vydavateľ zoberie pod svoje krídla.

Zajtra spravím PDFko a nahrám ho na Zatrolenky. Nie je to preklad v originálnej grafike, vyrábal som iba niektoré symboly z kariet, ktoré v originálnom PDFku boli v bitmapách namiesto vektorov (našťastie väčšinu som bol schopný vyextrahovať vo vekorovom formáte). Text je teda doplnený iba o použíté symboly z kariet, kvôli úplnosti informácií.

Takisto už je preložená aj databáza zatiaľ dostupných kariet 6 klanov základnej hry. Ako budú vychádzať ďalšie, budem ju aktualizovať. Excelovský súbor zatiaľ čaká na schválenie.
16.3.2018 22:26:02

Joe

Preklad pravidiel
Preklad pravidiel v PDFku som nahral, caka na schvalenie. Obsahuje aj zalozky, pre lahsie hladanie kapitol (aj ked, pravidla su relativne kratke).

Kym budu pravidla schvalene, tu je link: https://app.box.com/s/a6juubiys75jfdxnrn4zzbfkx26l08az

19.3.2018 16:26:01

Joe

Databaza kariet
Aktualizoval som databázu kariet o preklad Fang Clan a 1. časti Shadow Clan. Čaká na schválenie...

12.6.2018 10:54:10

Vybíráme z Bazaru

Mini Rogue + všechna rozšíření
Mini Rogue + všechna rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas