Sorcerer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Wise Wizard Games
Autoři: Peter Scholtz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vaše grimoáre a obľúbené strategie

Podelte sa s nami o vaše obľúbene strategie a grimoar buildy.
27.3.2015 09:30:53

Thenoch - Bloodlord - of the Bloodsoaked Fjord
Veľa srandy v tejto kombinácií, trollovia sú super :)

8.4.2019 01:08:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Raganhar - the Shapeshifter - of the Haunted Forest
Před první partií jsme náhodně losovali. A já měl zrovna celkem smůlu. Tahle kombinace se téměř vůbec nedoplňuje, a proto ji nedoporučuju zkoušet. Je to taková bezduchá mašina, co má jen hrubou sílu a efekty, co v této kombinaci nemají pořádně využití. Navíc jsem hrál proti hmyzákům (the Animist), což je úplně dokonalej anti-Raganhar lineage. Všichni moji spirit wolfové a karty na posun měsíční fáze skončili mimo ruku i balík jako anthropod boostovačka v zajetí soupeřových potvor.

12.4.2019 01:49:29

Thenoch + The Animist
Moje první hra, oba balíčky berou karty soupeři, který bude mít za chvíli spoustu many, ale žádnou kartu. Velmi silná kombinace :-)

12.4.2019 07:29:33

Elnie
Verim taky, ze hrozne frustrujici pro soupere.

12.4.2019 13:19:56

Havelock
Jako nebyl moc nadšený, no :-D Kdybych věděl jak se to rozjede, tak jsem se na to zaměřil od začátku a vytěžil z toho víc. Takhle Youda v předposledním kole radši spálil 3 akce, aby si nabral posledních 6 karet a mohl ještě vůbec něco kouzlit :-) a zahazování náhodných karet z ruky je taky hrozný svinstvo.

12.4.2019 15:34:48

Ariaspes-Druid-Witch mountain
Opet nahodny vyber, ale tohle je celkem zajimava kombinace. Nic se mezi sebou nijak extra nekombi - druid ma sice dost kouzel i nejaky attachment, takze Ariaspes to muze vyuzit, ale hlavne skoro vsechno ma nejaky pekny efekt. Nejlepsi na tom bylo, ze skoro na kazde karte a akci jsou omeny, takze jsem jich mel kazdy kolo fakt ranec a souper toho nemel sanci moc nahazet.

9.5.2019 15:04:14

Dojmy
Konecne jsim si to po tom co me to z KS došlo zahrál a je to fakt luxus . Dali jsme hned 2 hry a těším se na další. vampove me moc nesděli ale Padlé království jak se jmenuje ten co bere z discardu byl super.

Mám k tomu jen jednu hnidopisku poznámku a to je ze ten souboj mohl být fakt napsaný v pravidlech lépe , museli jsme mrknout nějaký letsplay aby jsme pochopili jak přesně je to s tím přehazovanim kostek a kdy se vyhodnocuje jaký bojiště .

No a pak me zamezela kvalita některých ilustraci ( ti vlkodlaci ) kteří jsou v porovnání s psychousema na úrovni okresního přeboru. Už jen proto je hrát nebudu.


28.10.2019 12:48:13

Dva obľubene decky
Za mna topka:
Ariaspes - the shapeshifter of lunatic asylum - drnse aggro
a
Vigiliu the druid of the outcast sanctuarty - toto je mega beast

Vlado "Kasi" z KE

podporujem
* HRAD HIER *

9.3.2020 17:34:25

Vlado

Vigiliu the druid of the outcast sanctuarty...
Masaker!

10.3.2020 12:07:54

Náhodný generátor deckov
Užitočná pomôcka:

http://sorcererdecks.com/deckgeneration

12.7.2020 13:34:29

regresiv
Tak to mi prijde uplne k nicemu. Vybrat si nahodne snad zvladnu i bez aplikace :D
Mnohem lepsi je ten spreadsheet se statistikama dany kombinace balicku, kterej je tu ke stazeni (autor Faarha)

12.7.2020 16:49:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Havelock
No to sa teším, že to vieš zvládnuť aj bez toho, good for you :)

12.7.2020 18:51:40

regressiv
Tak už jsem taky velkej kluk ;)

12.7.2020 21:18:33

Thenoch animist
Docela tezka frustrace hrat proti takove kombinaci. Mate nejake vyzkousene charakter+lineage kombo proti? Posledni hru jsem prohral s 3 kartami v ruce a prazdnym grimoarem. Nebyla to tedy uplna jasna prohra jedno bojiste jsem uhral druhe jsem projel o 2 chlupy ale hrat jeste jedno kolo tak mam prazdny hand

..Deskovky Teplice..

19.7.2020 17:41:42

Zevrane
Hrávate niekto Zevrana?

Na doscorde sa o ňom povráva ako o najslabšom Sorcovi. Istotne tomu tak nie je, zaujíma ma s čím sa dobré kombi a ako s ním hravate. Vďaka.

Papierovo sa mu hodia trolovia alebo temple ako domain. Nvj aký Lineage.


Vlado "Kasi" z KE

podporujem
* HRAD HIER *

23.7.2020 15:33:22

Animist + Zevrane?
V mojej playgrupe sa veľa hral Necro, Druid a Shapeshifter. Nasledovali ostatné linege a Animist ostaval dlho nepovšimnutý. Nedavno sa ale derie do popredia.
Svojho sparring partnera našiel vo Forgotten Temple.

Nabomovaní wraithi na 8-9 essence a 9 útok sú enormne ťažko zabiteľní pri ich neustálom liečení a otravnom discarte.
Tu by som videl priestor vyskúšať s tou kombináciou Zevrana.

Ako sa u vas hráva Animist?
Ako counter by som videl Demonologa, no ako sa s ním vyposriadať ak si vy bereite Lineage ako prvý a oponent si pickne Animist+Temple?


Vlado "Kasi" z KE

podporujem
* HRAD HIER *

8.9.2020 11:09:55

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven lví chřtán
Gloomhaven lví chřtán
Akt. cena: 40 €
Končí za: 7 dnů

Offcanvas