Blue Moon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 999 Games
Fantasy Flight Games
Kosmos
Tilsit
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Základ

Nemáte někdo tušení, jestli je někde v těchto končinách k sehnání základ? Hledal jsem, seč jsem mohl a nenašel. Pouze na Tomových hrách je dostupnost na dotaz.
13.1.2011 00:13:31

rbx

Steeler
bohuzel je to out of print, takze ani na ten dotaz ti nemuzu odpovedet kladne.

13.1.2011 01:33:16

Steeler
Vyroba definitivne ukoncena, my jsme to ze stranek uz stahli, protoze dle vyjadreni FFG se to reprintovat nebude. Osobne nevim proc, je to fajn hra. Skoda...

13.1.2011 10:02:38

Steeler
Někde na netu byly kompletní karty v jpg - já jsem to měl stažené, ale nedávno jsem to nejspíš smazal. Byly nějaké oficiální stránky k blue moonu, kde byla každá karta vyobrazena a popsána.
Podívej se po tom, ja se kouknu doma v archívu, asi by se z toho dala udělat homemade verze.

13.1.2011 10:08:00

Steeler
Já mám komplet (ikdyž třeba Buka mi přijdou trošku úchylní, za to Flitové, ty je radost hrát. Osobně mi ale přijdou nejsilnější ty indiáni, ty dávám začátečníkům a i tak se docela zapotím) homemade, někde na netu ty scany skutečně byly. Moc pěkná hra. Někdy jí zase musím vytáhnout. Myslím, že základ ani nepotřebuješ, prostě kup dvě rasy, ty se sehnat dají.

13.1.2011 11:01:43

Joe

tomasV
Bolo by to zaujimave, vyrobit doma... Ked najdes, daj vediet.

13.1.2011 11:06:04

Rasy
Je to zvláštní prazvláštní, že všechny rozšíření k sehnání jsou a základ nikoliv. Jenže bez základu se to asi hrát nedá, co sem tak koukal. Nicméně děkuji za snahu, je vidět, že dobří lidé ještě nevymřeli :D

13.1.2011 11:07:07

Rasy
Bez základu se to hrát klidně dá, jen nemáš to desku ke které pokládáš karty. Ta hra je fakt super, mám základ i všechna rozšíření a ještě jsme některé nestačili vyzkoušet! Jinak mám někde na HDD podklady pro homemade výrobu, myslím, že dokonce i pár fanouškovských ras navíc. Nakonec jsem si ale hru koupil. Kdo by měl zájem o ty podklady, písněte PM a já prohledám hadr!

13.1.2011 11:11:51

Steeler
Hrát se to bez základu určitě dá. Chybí deska, ta je stejně k ničemu. Hlavně ale draci. Já jsem si je vyrobil, jako draky z různých koutů světa (má to takový antropologický přesah). Draci se také dají použít ze hry Blue moon city. Myslím, že jsou na chlup stejní.

13.1.2011 11:16:04

deska
Klidně mohu tu desku naskenovat a hodit sem na stránky pokud bude zájem.

Každopádně draci slouží jen jako počitadlo, takže tam může být jakýkoliv jiný bubák.

A tady je deska kdyby někdo chtěl http://boardgamegeek.com/image/291434/blue-moon

Teď koukám že je německy. Tak já ji naskenuji znovu, počeštím a přidám ke stažení pro případné zájemce.

13.1.2011 11:18:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Super!
Tak to je výborná novina! Takže si koupím dvě rasy a později dokoupím další. Jenom ještě otázečku, které 2 rasy jsou tak nějak vybalancované ze začátku, protože jsem četl něco o nevyváženosti ras.

13.1.2011 11:33:08

Steeler
No spis budes asi muset vzit to, co nekde sezenes, bohuzel i nektere rasy se daji koupit tak max na e-bayi, protoze jsou dlouhodobe nedostupne...:(

13.1.2011 11:36:37

steeler
Přesně. Ber co je. A nejlepší si rovnou koupit třeba 4 rasy. Cena za paklík nízká, nač platit 2x poštovné :)

13.1.2011 11:37:41

Blue moon
Nechcete to nekdo hodit napr. na uloz.to? Taky bych si mozna neco zkusil vytisknout :)

13.1.2011 12:15:00

Tom
Zrovna u Toma je 5 ras tuším a některé ty neutrální, takže se porozhlédnu tam a dneska ještě objednám :)

13.1.2011 12:21:24

Dotaz
Můžu se zeptat někoho, kdo vlastní originální základ hry, které karty přesně jsou v balíčku Hoax? Má jich tam být celkem 31, ale ať to zkoumám jak chci (z toho .xls tady nebo i na bgg), tak jich tam je karet s písmenkem H pouze 30 (včetně leadera).
Předem díky za odpověď.

EDIT: Jsem stupidní a chybí mi jen ta kartička leadera... x)

18.7.2011 21:32:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Obaly na karty
Dají se sehnat nějaké obaly na takhle veliké karty? Dík za info...

27.11.2012 21:10:24

Obaly na karty
Dají se sehnat nějaké obaly na takhle veliké karty? Dík za info...

27.11.2012 21:10:25

Vybíráme z Bazaru

Agricola desková hra
Agricola desková hra
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas