Blue Moon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 999 Games
Fantasy Flight Games
Kosmos
Tilsit
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

nechápu, co znamená, že všechny podpory, které jsou vyloženy do oblasti podpory jsou aktivní během celé bitvy...Když vyložím do podpory např. Brain Drain, znamená to, že po zbytek celé bitvy nemůže protihráč ve svém tahu zahrát víc než jednu kartu?
1.7.2011 19:28:44

tajemná
Je to přesně tak. Moc dobrá karta, také má určitě několik modrých měsíců dole - to určuje kvalitu karty.

1.7.2011 19:38:21

Stepan
takže pokud bojuju např. ohněm a v podporách mám např. kartu s hodnotou ohně 3 a kartu s hodnotou ohně 2 tak si to vždycky po vyložení osobnosti a posily přičtu v každém tahu dokud neskončí ten koknrétní boj a nezačne další kolo? /nový boj/

...a pokud je to tak, jak jsem výše napsala, tak pokud změním mutantem boj z ohně na zem, tak se automaticky změní v pokračování bitvy síla z karet podpory na sílu země - vyložené původně na oheň?

1.7.2011 19:42:46 | Upraveno autorem (porovnej)

ad předchozí dotazy
...myslím, že z pravidel je to celkem jasné (mělo by to být, tak jak jsem to níže popsala v dotazu, ale hrála jsem před chvílí pc verzi a tam jsem nezaregistrovala, že by se síla z podpor v konkrétním boji sčítala s charakterem, který vyložím v dalším tahu tak nevím, nevím...

1.7.2011 21:00:41 | Upraveno autorem (porovnej)

tajemna
Skoro je zbytečné ti odpovídat, tvé myšlenkové pochody jsou bezchybné. Karty podpory dávají jakoby zároveň oba bonusy (pro oba elementy), ale vždy využiješ je jeden. Taky jsem nahrál pár her na pc (drsný protivník, mimochodem), je možné, že několik chyb tam bude.
Blue moon mám rád, opravdu pěkná hra. Mám to komplet proxy, ale až někde narazím na balíčky za 5 doláčů, tak to beru. Škoda, že originál karty jsou tak velké a téměř neobalitelné. Přeji hodně štěstí při hře.

2.7.2011 09:42:58

Stepan
děkuji! Ta pc verze mě uplně zmátla.

4.7.2011 11:47:46

Vybíráme z Bazaru

Age of Comics The Golden Years Kickstarter
Age of Comics The Golden Years Kickstarter
Akt. cena: 1390 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas