Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

překlad karet

Pravděpodobně se pustím do překladu karet, tak se radši ptám jestli už někdo náhodou nezačal, aby jsme to nedělali 2x :)

Budu překládat vše kromě karet z rozšíření 5. hráče (to nemám, ale četl jsem, že tam jsou snad jen další karty ze základní sady)

edit: myslím překlad do grafiky k vložení do obalů k ofic kartám
26.11.2015 14:20:35 | Upraveno autorem (porovnej)

překlad
Díky, že se do toho vrhneš. Přeji hodně zdaru.

26.11.2015 19:54:12

Překlad pravidel
Já mám hotový překlad pravidel, ale už nějak nezbývá čas to dát do grafiky(tak trochu vlastně ani nevím jak na to :)), takže kdyby měl někdo zájem nebo jestli by Vám to stačilo ve wordu ? Je to první překlad, takže kvalita nebude moc vysoká, ale myslím, že někomu by to mohlo pomoct :)

27.11.2015 10:34:36

překlad pravidel
já bych to bral, nejsem úplně angličtinář ;)

27.11.2015 12:16:08

překlad karet
Překlad karet by byl super, překládal bys i KS exkluzivní věci?
Jinak překlad všech karet, ale bez grafiky, už tu je, tak by se to dalo po domluvě s autorem využít a ušetřit si práci:)

27.11.2015 12:23:21

rychlopřeklad
Já si udělal dneska takovej rychlopřeklad asi za 4h, (bohužel mi scan špatně scanoval od kraje (vždy 3 krajní kartičky), ale vzhledem k tomu, že překlad mám k vložení do obalů k orig kartám, tak jsem to tak nechal(ale je to minimální ten ořez), je to taková rychlovka pro mé osobní použití, bez překladu mystiků a karet bohů, jinak je tam vše i z KS bonusů z malých karet.

Ale pokud by si někdo chtěl dát práci s lepším zpracováním karet, mám k dispozici 6 scanů bez překladu :) (kdyžtak pište SZ)

pro zájemce přidávám tu svoji "rychlovku" ke stažení sem: http://ulozto.cz/x4ztrRSm/bldr-preklad-zip

vzhledem k "domácí" kvalitě to nebudu dávat do sekce ke stažení :)

27.11.2015 17:22:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad pravidel v grafice
Jsem předběžně dohodnut s "Pato7", že mi poskytne překlad a já to naskládám do grafiky. Jakmile budu mít textový překlad, dám vědět kdy začnu.
Jinak zatím během přípravné (zkušební) fáze jsem narazil na jeden drobný problém.
Fonty použité v originálním PDF (tedy hlavně ten na nadpisy) jsou placené a při extrakci přímo z PDF jsem zjistil, že nejsou kompletní. Samozřejmě lze použít i jiné nic podobného jsem nenašel. Pokud by se našel dobrovolník, co by font (2 řezy) doupravil (cca 4 písemena) a počeštil, hodně by mi pomohl.
Jelikož hru nemám(zatím) prosím napište, zda souhlasí tato stžitelná prvidla s těmi, co máte v krabici. "http://cmon.com/wp-content/uploads/2015/02/BR-Rulebook-Preview.pdf"

Díky

MATA

2.12.2015 20:52:58

Překlad pravidel v grafice - zahájení
Podklady jsem dostal, tak jdu na tu grafiku.
Info o stavu překladu bude v sekci PŘEKLADY zde na webu.

4.12.2015 11:55:33

překlad karet
Jak to vypadá s překladem karet, mohlo by to být do vánoc reálné?

11.12.2015 15:14:22

Vybíráme z Bazaru

Predam hru: Mestecka na dlani
Akt. cena: 15 €
Končí za: 14 dnů

Offcanvas