Blood Rage - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnost? Kde sehnat

Ahoj,

nemáte někdo tip odkud by se dala tato hra objednat? V Českých eshopech není nikde skladem a v zahraničí také moc ne.(nechci zbytečne přeplácet) rád bych se vešel do 2000 max 2200.

Předem díky za tipy
16.2.2016 10:56:21

špatně
Ahoj, s dostupností je to dost špatný, řekl bych že až někdy kolem dubna/května to bude v obchodech.

jinak jedině po bazarech nebo ebay, ale je fakt, že ty částky za to jsou (alespoň za KS edice) šílené.. z původních 2-3 tisíc co to stálo na KS za to lidi dávají i 7 litrů klidně.

16.2.2016 10:59:56

dostupnost
Bohužel je to teď špatný. V obchodě, kde nakupuji, už prý mají čekací list :) Příště neotálet.

16.2.2016 14:06:47

česky 2016
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/blood-rage-4706/diskuse/cesky-11211/

16.2.2016 15:32:33

Přesun a doplnění
Nemá smysl vybírat nejlepší odpověď (resp. nejlepší odpověď se můžes časem měnit), proto jsem tám přesunul do diskuzí.

Doplňuji zmizelé komentáře Yedlovy odpovědi:

dostupnost> Píšeš o Českém eshopu, nebo zahraničním? Jakýkoliv tip kde to bude nejdřív uvítam. Klidne mi napiš do SZ jestli nechceš prozradit tvůj zdroj a dělat reklamu :) - celda

celda> svět her. Ale, jestli jsem se vyjádřil špatně. Tak oni ho už dlouho nemají. A jsou z toho nešťastní, protože ji zákazníci prostě chtějí. A ten čekací list je samozřejmě nadsázka. Ovšem s oznámením Rex her, se asi vše změní a poptávka bude nasycena :) - Yedle

17.2.2016 11:52:52

Vybíráme z Bazaru

Splendor Duel
Splendor Duel
Akt. cena: 405 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas