Blood Bowl (2016 edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Blood Bowl (2016 edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

práce s modely

Dobrý den, nemám zkušenosti se stavbou a barvením těchto miniatur a tak jsem se chtěl zeptat jak velká je s tím práce a tak dále.
7.9.2017 18:02:27

modelaření
Ahoj,

Složení je jasné. Kleštičkami vystříhat ze sprue jednotlivé dílky, začistit pilníčkem nebo skalpelem mold line (stopy po formě, takové linky) a slepit dle návodu

Ohledně malování zadej na youtube "how to paint blood bowl" a minimálně od TheWargamer ti tam vyjede pěkný tutoriál, jak to nabarvit

Práce s tím je podle toho jak chceš, aby to vypadalo. Je to modelařina, ale dá se to udělat i jednodušeji. Nazákladuješ figurky (modrá je modrá, červená je červená apod.), přetřeš washem a když nemáš vysoké nároky, je to prostě v barvě. Ještě nějakou tu trávu na podstavec a jde se hrát

8.9.2017 06:54:50

Mathyas
Děkuji za popis, už jsem se na různé tutoriály koukal a "čuměl„ jsem na to kolik je na to potřeba barev XD
Bohužel jsem nikde nenašel nějakou trávu co by vypadala jako Ke hřišti.
A ještě jsem mněl včera večer štěstí že na Steamu Blood bowl ve slevě (jaká náhoda)
Takže jsem si už vyzkoušel PC verzi XD
HRA se mi opravdu líbí a těším se na tu práci s modely

9.9.2017 14:30:34

ELITE
Těch barev ve finále tolik nepotřebuješ. Zase, záleží, jak moc vymakaný to chceš mít. Ale stačí když koupíš základní barvy (červená, modrá atd.), k tomu hnědý nebo černý wash a pak si kup bílou. Tu namícháš se základními barvami a vystínuješ. Tím se ti počet barev výrazně sníží

Ohledně trávy mrkni na statické trávy, dneska je toho tuna a docela mile překvapují některé produkty v obchodech s vláčky. Mají trávu, drny, stromky, sníh, opravdu pěkný výběr

Barvy poměr cena výkon doploručuju od army painteru nebo valejo. Sice momentálně maluju s těmi od GW, ale jsou předražené a přecházím postupně na jiné

Každopádně dej vědět jak pokračuje modelařina

21.9.2017 07:13:35

tráva
použil jsem sušený čaj z pytlíku, po vyluhování. a je to super, pak trochu zelená, žlutý a pod.

21.9.2017 15:58:44

Vybíráme z Bazaru

Velká kniha strašlivých čar
Velká kniha strašlivých čar
Akt. cena: 601 Kč
Končí za: 13 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas