Battlestar Galactica: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 291x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochix.it
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

akcie v Brigu

máme už pár hier odohraných no pri poslednej vyšla na povrch otázka či hráč ktorý je v Brigu vie hrať skill karty s textom AKCIA - napr. dať inému hráčovi 2 akcie, vyslať rapotora na prieskum a podobne. Taktiež či vie hrať AKCIU svojej postavy - napr pozrieť si loyality kartu nejakého hráča.
Alebo vie hrať LEN jedinú akciu a tou je pokúšať sa passnuť skill check na prepustenie z Brigu.
14.5.2011 13:05:45

uvaha
malo by to byť tak že vie hrať aj action skill karty a ťahanie quorum kariet, keďže odhalenie cylona v brigu sa da a je to akcia - len ma utvrdte či to tak má byť alebo sa mýlim

14.5.2011 13:14:43

Faarha
Tak já teď delší dobu nic nehrál, ale pokud si dobře pamatuji pravidla, pak tě limituje pouze text lokace "Brig". Mám takové tušení, že je tam přesně napsáno, že přicházíš o pohybovou fázi a, že nemůžeš zahrát víc než, teď přesně nevím jestli 1 nebo dvě karty. Jinak si tam můžeš dělat, co se ti zlíbí. Tj: hrát quorum karty, dělat akce hráčů nebo karet, pokud na u nich není výslovně napsáno jinak.

14.5.2011 15:37:30

Prior
jj vďaka - presne je to hrať možnosť poľa to je skill check na prepustenie, hrať len 1 kartu do skill checkov a neťaháš na konci krízu.
Vďaka za objasnenie Prior

14.5.2011 16:38:13

prezidnet in brig
môže prezident ak je v brigu si udeliť prezident pardon ???

23.6.2011 13:35:14

Faarha
Nemůže, jelikož na té kartě je napsané, že se dá hrát na kohokoliv, vyjma toho, kdo tu kartu hraje.

23.6.2011 15:40:48

Faarha
Ale může použít takovou kartu z Exodu, na jejíž název si teď nevzpomenu. Je to ta politická se silou 6, která ti umožní automaticky rozhodnout výsledek skill checku lokace :)

23.6.2011 22:08:00

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven + Zapomenuté kruhy
Gloomhaven + Zapomenuté kruhy
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas