Bang! Město duchů

xxxxxxxxoo hodnoceno 750x (Seznam vlastníků)

Bang! Město duchů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Bang!
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kombinace rozšíření - Město duchů/Zlatá horečka

Ahoj mám dotaz na kombinaci rozšíření. Má někdo zkušenost s tím, že by hrál dvě rozšíření na jednou? Koupil jsem Město duchů a také Zlatou horečku a řeším, jestli mám obě rozšíření zahrát v jedné hře a nebo to hrát odděleně a vždy jen s jedním rozšířením? Díky za názory případně zkušenosti :)
21.11.2016 14:58:07

...
Přímo s touto kombinací nemám zkušenosti, ale je nutné si uvědomit, že rozšíření město duchů vlastně obsahuje dvě rozšíření: Dodge city a město duchů... takže bys nekombinoval jenom dvě, ale hned tři. Za mě tři ještě jdou, víc už asi ne... stejně jako v každé jiné hře, čím víc toho je, tím více náhody a nevyváženosti, páč se na některé karty nemusí vůbec dostat i když by se na ně dostat mělo... vývojáři se to snaží upravovat přidáním stejných karet, na které by se právě mělo dostat, ale je to akorát začarovaný kruh, páč pak se akorát zvětšuje pakl a některé karty nemusí přijít ani za několik partií.

Pokud vím, tak zlatá horečka přidává novou mechaniku. Nech jí na potom. Zahraj si zatím základ s městem duchů, tam je to snadné na pochopení... až budete mít pár partií za sebou a všichni to budou znát velmi dobře a bude je to bavit, hoď tam navíc zlatou horečku. Pak už bych s rozšířeníma nepokračoval ;)

21.11.2016 15:49:11

Vybíráme z Bazaru

Zakázaný ostrov
Zakázaný ostrov
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas