Axis & Allies Europe 1940

xxxxxxxxxo hodnoceno 18x (Seznam vlastníků)

Axis & Allies Europe 1940 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 210 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Lawrence H. Harris
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

IPC

Tak jsem nakonec neodolal a globální (Europe+Pacifik) verze je doma, jediné co mi malinko vadí jsou IPC. Přeci jenom v revised verzi byly klasické bankovky, což se mi líbilo víc, než jen evidovat někam do bloku čísílka. Proto se chci zeptat, zda nemáte někdo tip na nějaké bankovky - nemusí být přímo z revised verze, ale zase by to nemělo být tématicky úplně někde jinde (třeba Eurobankovky).
27.4.2011 11:52:08

to Sasa
Dá se to stáhnout na BGG. Abys to nemusel hledat, tak jsem ti pdf nahrál na naše HIS ftp.

27.4.2011 12:01:57

sasa
bankovky z jakekoliv jine verze ... krome revised jsou i ve starem pacifiku, stare evrope, a naposledy v anniversaries ... pravda, anniversaries uz taky asi nesezenes pod nejakych 300 dolaru :)

27.4.2011 13:37:31

to Siaron
To už by byl docela slušný luxus, koupit si anniversaries kvůli bankovkám :=). Úplně dostačující bude to pdf od křena z BGG. :=)

27.4.2011 14:04:07

to Sasa ad bankovky
Soubor máš a když se to vytiskne na laserovce oboustranně, tak je to jak z originál hry.
Pokud ti laserovka nedává dobře soutisk, tak ti to vytisknu a pošlu poštou. Dej vědět, ať se s tím zbytečně nedělám.

27.4.2011 14:06:08

to kren
Díky, ale to by neměl být problém. Spíš kolikrát je vytisknout? Na jedné A4 je vždy 10ks. Kolik jich je ve hře potřeba? Zatím jsem to nehrál, tak nemám představu, jestli se rychle točí nebo se spíš syslí na později?

27.4.2011 14:17:29

sasa
nesysli se skoro vubec ... jen vyjimecne, kdyz je potreba naraz udelat flotila v nebezpecnych vodach ...

27.4.2011 14:28:53

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Dobrodružná hra
Zaklínač: Dobrodružná hra
Akt. cena: 666 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas