Axis & Allies Anniversary Edition

xxxxxxxxoo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Axis & Allies Anniversary Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Autoři: Lawrence H. Harris
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

POPTAVAM...Překlad pravidel

koupil jsem si tuhle hru,ale nikde nemuzu sehnat pravidla v češtine...
14.12.2011 08:48:50

preklad
To budes mit asi trochu problem ... je to sberatelsky kousek, po cechach jich bude jen par a to v drzeni fajnsmekru jako jsem ja .. pokud si to kupoval ted nekde na ebayi, tak si za to musel vysolit docela balik. V nouzi se daji asi pouzit pravidla za 1942 edice, kterou prelozil Kren, to je v podstate takovy chudsi pribuzny anniversary edition, zakladni pravidla by mela byt totozna, rozdily budou asi v narodnich vyhodach, vynalezech a par drobnostech ... nekde se tu valela tabulka rozdilu mezi edicemi .. a nebo se mi vali nekde v poste, musel bych se podivat.

3.1.2012 13:55:58

pravidla
koupil jsem ji kdyz jsem byl pulroku v Afghosi na amazonu za cca 400 dolaru protoze me ta hra nadchla koupil jsem ji s Pacifikem a Evropou coz je jak jiste vis jezte vetsi mazec kterou hraju doma.. daval jsem sem fotky jaku jsem si udelal mega mapu 1400x3000 na global,ale Axis & Allies Anniversary Edition mi lezi doma jeste jsem ji nehral a je mi to lito kdyz stala tolik ,ale anglictina je pro me spanelska vesnice ... jestli neco doma najdes budu rad kdyz mi to posles...Abe

23.1.2012 16:48:44

Vybíráme z Bazaru

DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas