nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Aruba: Battle Race

Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: závodní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Stragoo games
Autoři: Petr Bělík
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Tento popis ještě nebyl definitivně schválen. Pokud chcete, můžete zkusit navrhnout vhodnější verzi, která by lépe odpovídala ideálnímu popisu.

 

Tři,dva, jedna a je odstartováno.Vozy se řítí do první zatáčky.Ve vedení je obhájce titulu, ale pozor, tohle byl ošklivý karambol. Rudé monstrum bylo takřka katapultováno z trati.Situace je nyní poněkud nepřehledná.Zelený používá nitro a zdá se,že ostatním ujíždí,ale číslu 4 se podařilo zaháknout kotvu za jeho zadní nárazník.

A další brutální náraz, tentokrát to odnesl miláček davů Jeff Striker.Ovšem nenechává si to líbit a vytahuje pilu!

Tak tohle byla ošklivá záležitost.Zelený má rozpáraný celý pravý bok, zůstává stát uprostřed trati a vypadá to ,že dneštní závod pro něj skončil.

Ostatní vozy pokračují, ale máme před sebou ještě dvě kola....

Aruba je ostrov v Karibském moři a místo pro ideální dovolenou.V tomto případě se však stává dějištěm automobilových závodů drsnějších než šmirgl Chucka Norrise.

Hráči  používají k pohonu svých plechových, dobrá, papírových, svěřenců kostky.Pomocí různých kombinací, jako je postupka, trojice a podobně, ženou své auto po trati.

Zároveň se snaží uštědřit soupeřům co nejvíce poškození.A to buď nárazy nebo pomocí škodících akčních karet.Některé akční karty mají pozitivní efekt,typu oprava, kostka navíc apod.

Poškození vozu ubírá hráči kostky a může vést i k vyřazení ze závodu.

Hraje se na předem dohodnutý počet kol- závodí se na okruhu.Po každém kole si závodníci na prvních třech místech rozdělí body, zvítězí ten kdo jich má na konci nejvíc.

 

Autor: Krkavec