Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozsirenia v CZ

Zdravim tato otazka tu urcite zaznela ale chcem sa opytat ktore rozsirenia boli prelozene do cestiny okrem dunwichu a temneho faraona ?
5.2.2016 12:46:16

rado336
Oficiálně jen tato dvě. K ostatním je tu možnost stáhnout moje překlady, chybí pouze Miskatonic, který jednou bude, ale pořád mě od něj odvádí jiné překlady. Je tu i překlad ve slovenštině, ale tam mi co jsem kdysi namátkou koukal přišly některé věci ne úplně ideálně přeložené, ale to neznamená, že v mém překladu bude vše perfektní :) Jinak u Kingsportu mám pocit, že byl problém se stažením některých mnou nahraných souborů a nějak se to nepovedlo ani aktualizacemi vyřešit, takže případně mi napiš do pošty pokud o ně budeš mít zájem a nějak to pořešíme.

5.2.2016 13:06:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Froggery
Tak sem se na ty soubory teď díval že bych si ho pořídil a u některých souborů je 0MB?! Máš je nebo jsou součástí jiných souborů. Díky...

5.2.2016 16:06:04

vance
Jo byl tam nějaký zádrhel v systému, tenkrát jsem to řešil s adminy, zkoušel nějak aktualizovat, ale nepovedlo se to zprovoznit a pak už jsem to nechal být. Ale soubory všechny mám, není problém to pak hodit na ulozto.

5.2.2016 16:10:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Froggery
Pokud bys je někam hodil byl bych rád. Docela bych si to chtěl pořídit. Díky...

5.2.2016 16:16:36

vance
Všechny chybějící věci jsou tady http://ulozto.cz/x4xc2Eoy/kingsport-rar doufám teda, že jsem na nic nezapomněl.

5.2.2016 21:35:33

Froggery
Tak vypadá to že je to vše...díky moc.

5.2.2016 23:28:50

Vybíráme z Bazaru

BY STEALTH AND SEA (DVG)
BY STEALTH AND SEA (DVG)
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas