Arcadia Quest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Spaghetti Western Games
Autoři: Eric M. Lang
Fred Perret
Guilherme Goulart
Thiago Aranha
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština

Ahoj, koukl jsem, že jsou přeloženy pravidla a překlad karet ? Je to všechno nebo zbývá ještě něco ? Hru plánuji koupit a hrát s neagličtináři.
Děkuji za info.
11.10.2015 17:04:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Scenáre
Ešte sú scenáre - samostatná kniha, kde je popísaný krátky príbeh a špeciálne pravidlá pre daný scenár.

11.10.2015 20:20:55

Překlad scénářů
Ahoj, neplánuje někdo překlad scénářové knihy?

J

11.2.2017 18:06:53

Karty do grafiky?
Případně nechce se někomu předělat překlad karet do grafiky?

J

11.2.2017 18:11:59

Překlad
Ahoj, opravdu se nenajde nikdo, kdo by dotáhnul překlad do 100%? Myslím, že chybí scénáře a karty do grafiky. Klidně finančně přispěju, prosím.

J.

7.3.2017 19:51:51

Chybějící překlad
Vím, že je to nevděčné, ale opravdu by se prosím nenašel někdo? Chci to hrát s dětmi a Anglina je problém. Chybí překlad scénářů a karty v grafice. Díky moc

Jirka

17.3.2017 10:47:09

...
Já si myslím že karty v grafice se nikomu dělat moc nechtějí, jsou tam sice často jen symboly, ale je to piplačka... Na překladu kampaně (i z rozšíření) je bohužel nejhorší si najít čas

18.3.2017 19:33:04

Dokončení překladu
Teď, když vyšlo další rozšíření (Inferno), opravdu by se nenašel někdo kdo by dotáhnul překlad téhle hry?
Třeba i za nějakou úplatu?

J

8.6.2017 19:57:26

sázení textu do karet
Včera jsem trošku prohledal net a našel generátor karet pro Aracadiu.

https://s3.amazonaws.com/aqcards/index.html

Jde tam vlozit jakykoliv text, jakykoliv obrazek, takze sem vyuzil nejakych skenu karet z netu.

Neni to suprove, protoze expansion packy maji trosku jiny rozmer obrazek/ ramecku, ale na hrani je to dobre.

Prvni cast - itemy 0-2lvl jsem poslal na zatrolenky na schvaleni. Diky generatoru + prekladu v downloadu to je vlastne i rychle (0-2 lvly itemy cca 3 hodiny), presto je to min. dalsich 6-10 hodin prace. Ale slo by tam zahrnout zaroven i vsechny extra hrdiny a tak.

3.10.2018 08:23:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pustina (CZ)
Pustina (CZ)
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 23 hodin

Offcanvas