Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

tp

Turnaj Praha Android: Netrunner 7.11.2015

sobota, 7.11 2015, 11:00
Turnaj v karetní hře Android: Netrunner
Herní klub Mephit
Arbesovo náměstí 781/14
Praha 5
150 00

Začátek v 11:00 (registrace od 10:30).
Vstupné 100 kč.
Ceny: Netrunner 2014 Spring Game Night Kit
11.10.2015 16:55:03

Brno
Ve stejný den chceme uspořádat turnaj v Brně.. ;-)

12.10.2015 14:45:44

schvalne delat turnaj ve stejny den = demence
coz je pekna demence, protoze to nikomu neprospeje

13.10.2015 22:00:55

datum ohlaseni
Moc tu nedementi. My se o tomto terminu bavime od 29.9. takze daleko driv nez byl ohlasen turnaj v Praze. Pred oficialnim ohlasenim jsme ovsem chteli mit prislibenou ucast par lidi z Hodonina a Brna + ozkouseny a zarezervovany prostor nove herny, takze oficialni pozvanka byla zverejnena az po Praze. Kazdopadne vas radi uvitame na Morave.. ;-)

13.10.2015 23:04:28

no no no...
ono neni duvod se nijak znepokojovat...ten termin zalezel na spouste vecech...a bohuzel se tentokrate prekryvaji...no, to je toho...prazsky probehne normalne a ti ostatni, co by sedeli v sobotu doma na Morave, tak se sejdou v Brne...vzdyt je na tom svete tak krasne :-) a hlavne ho nemame kam presunout... :-)

14.10.2015 20:20:22

VŘSR Tournament 2015 :-)
Prostě tu Velkou Říjnovou oslavíme ve dvou městech najednou :-) :-) :-)

14.10.2015 20:22:12

je to tak jak jsem psal prvne
Je to demence, na tom trvam. Prazske ANR turnaje jsou vzdycky prvni sobotu v mesici(nekdy +-), takze nejake vymluvy, kdy se to zacalo domlouvat jsou nezajimave. Neni to dulezite.

Neni nas tu v CR tolik, abychom mohli delat konkurencni turnaje. jeden turnaj s peti lidma a jeden turnaj s osmi je mnohem horsi, nez dva turnaje s trinacti.

Jsem si jist, ze kdybyste dali nejak verejne vedet, ze ten turnaj chystate, tak slo neco domluvit, posunout...cokoliv. Ale pristup "proste to oznamime, sereme na to" se mi s tak malou komunitou jakou tady mame opravdu nelibi.

15.10.2015 19:48:26

Není to tak, jak jsi psal prvně
Při vší úctě, myšlenka že brněnský turnaj se koná na truc a pro zlost Pražanům, je naprosto směšná.

Pro tvé rozhořčení mám samozřejmě pochopení, protože z křížení dvou turnajů určitě nemá radost nikdo z nás; ale co pochopit nedokážu, je způsob, jakým ses rozhodl ji tady ventilovat. Pojmenovat něčí úsilí, o to posunout celorepublikovou komunitu o kousek dál, slovem "demence", mi přijde dost ubohé. Pokud se ti tahle snaha nelíbí, pak se nemáme o čem bavit.

Já osobně jsem za tuhle aktivitu vděčný a beru ji jako krok k lepšímu hernímu prostředí pro nás všechny. Dá se to brát taky jako ponaučení do nadcházející sezóny, kdy bude potřeba zlepšit komunikaci a koordinaci termínů. Ale určitě by to neměla být příležitost k flejmování na netu a psaní toxických komentářů, které plivou na něčí snahy.

16.10.2015 01:46:08 | Upraveno autorem (porovnej)

snaha je sice pekna...
Snaha se samozrejme ceni, ale jde predevsim o vysledek. A ten je podle me spatny.

Ja si na turnaji v Brne zahraju rad kdykoliv, stejne tam obcas jezdim, takze bych byl za turnaje v Brne jen rad. Nebo klidne v Ostrave.

Ale jsem znacne rozhorcen z toho, jakym stylem byla ta "snaha" vyvijena. Za to rozhodne nikoho chvalit nehodlam, kdyz ukazal naprostou neschopnost v nejake celokomunitni komunikaci.

Samozrejme, ted uz je to jedno. Jen doufam, ze pristi "domluva" turnaje bude lepsi, at uz to bude kdekoliv.

16.10.2015 17:14:33 | Upraveno autorem (porovnej)

tp

Chce to hlavne klud :)
Aj keby tie turnaje neboli v jeden den tak by to dopadlo tak ze na jednom by bolo osem ludi a na druhom pet a nie 2x 13 :)

16.10.2015 20:46:32

priste...
Juliane...ano, uz jsme se domlouvali s Tomasem a veci budou koordinovanejsi. Ted to vyslo tak blbe a ani jeden (coz jsme spolu diskutovali) s tim terminem nemuzeme pohnout. Proto je to ted v listopadu tak, jak to je.

Dalsi bude jinak...

a Store bude i v Brne...a to se bude koordinovat s Prahou, Bratislavou, Vidni a snad i s Budapesti. Aby kazdy byl jindy. A nepotkali se spolu (tak jako tento rok - sobota Praha, nedele Blava, coz bylo pekelne :-( )...

O nedostatcich vime...a makame na tom. :-) :-) :-)

17.10.2015 21:10:30

Vybíráme z Bazaru

Marvel united Sinister six
Marvel united Sinister six
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas