Alien vs Predator: The Hunt Begins

xxxxxxxxoo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Alien vs Predator: The Hunt Begins - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Prodos Games, Ltd
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PROPAD CEN :(

NOOO, tak to mě picne. Koukám jak se nám ceny propadly. :( ...kdybych býval počkal a nekupuval si guarda, nakladače, královnu k vánocům, tak bych měl pěknou slevičku :/

Možná si koupím jen tak pro prču toho predaliena 260,- no nekup to :D

https://www.fantasyobchod.cz/aliens-vs-predator
27.2.2017 14:07:39

Alien wariors
Nemám AVP, ale za 375 jsem ty Allieny vzal. Na 5 figurek mi přišlo 8 hlav, 6 ocasů (alieních) a 6 párů rukou. Škoda, že nepřidali jedno tělo navíc. Jinak mi to přijde drahé.

27.2.2017 15:04:47

AVP
Ještě ve středu večer jsem na to koukal a počítal náklady... No a dnes ráno Predalien v tahu :D Přiznat se, kdo má mého predaliena?! :D

Stejně by mě zajímalo, jak to má Prodos vymyšlené se second edition. Vzhledem k tomu, že tam jsou nové a hlavně jiné modely, předpokládám, že současná verze je tedy pro ně již mrtvá a takového Pretoriana už neuvidíme :/

3.3.2017 09:38:01

Predám Predaliena
Ja som pred časom kupoval od jedného človeka na BGG markete modely za podstatne nižšie ceny ako retail balenia, boli to vraj nejaké prebytky z Kickstarterovej kampane, komplet v sáčkoch s kartami a tokenmi iba bez peknej krabičky.
Stalo sa že som kúpil jedného Predaliena naviac ale už ho nechcem. Je zlepený a na podstavci, ale nenamalovaný. Ak by niekto chcel, môžem ho predať (aj s kartou a tokenom) za 12€ pri platbe vopred na účet, ideálne paypal. Dobierkou by to bolo o niečo drahšie. Šetrne zabalené vo vatičke, samozrejme. Foto pošlem mailom na požiadanie.

3.3.2017 09:51:38 | Upraveno autorem (porovnej)

vejce
Když už jme u toho, je tu někdo kdo má ty vejce? Propujčil bych si za vratnou zálohu a odlil si je. Případě pujčovateli jako propujčení bych mu je odlil.

3.3.2017 14:09:38

facehuggers
Jinak kdo by měl zájem tak mám facehuggers(5kusů bal.) za 200 Kč, bez karty a žetonu. Mám v plánu udělat na 30mm dřevěné kolečka, polep z obou stran, protože to pěkně zkazili soudruzi. Stejně ty nový kolečka jsou tenčí :(.

3.3.2017 14:13:49

Vybíráme z Bazaru

Zombicide 2.edice CZ (nová)
Zombicide 2.edice CZ (nová)
Akt. cena: 1750 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas