Agricola - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Videonávod

Chtěl bych vás poprosit, zda by někdo vytvořil video návod ke hře Agricola.
Moc vás prosím.
15.12.2011 20:05:52

Joe

ados
To nie je také jednoduché... koľko platíš? :)

A vážne, taký videonávod stojí veľa času a editácie, teda ak má byť poňatý správne a má obsahovať všetko, čím by hráča naučil hru hrať.

15.12.2011 20:13:44

co takhle hledat místo psaní ...
http://www.youtube.com/watch?v=VNjVR46Np5Y&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=cLVhKgrCI8c&feature=related

15.12.2011 21:42:27

navod
Ale kdyby ste prosim aspon do teho videa nejak pridali ceske titulky prosím, protoze ja vubec anglictine nerozumim

20.12.2011 19:06:25

andos
přečetl jsis pravidla? bo to k zahrání agricoly bohatě stačí, video návod u téhle hry mi přijde naprosto zbytečný

20.12.2011 19:18:03

navod
Mne ten navod prijde dost zlozity.

20.12.2011 20:04:09

ados
jestli ti přijde návod k agricole složitý, pak doporučuju začít něčím jednodušším, nebo si sehnat někoho, kdo tě to naučí. je naivní myslet si, že jen kvůli tvému prosím bude někdo vyrábět videonávod nebo streamovat titulky do videa. v komunitě jako je tato funguje reciprocita, přijít s požadavkem na něco tak složitého a nic za to nenabídnout, mi přijde jako dost velká troufalost. a rozhodně nemluvím o penězích

20.12.2011 20:12:37

ados
2ozzy79: asi bych se ho trochu zastal, Agricola nemá úplně jednoduše uchopitelná pravidla i pro člověka, který už něco málo odehrál, ale přitom tak složitá není, že by ji třeba nezvládl a on navíc slušně poprosil. (Reciprocity jsem si, abych pravdu řekl, moc nevšiml. Když má někdo čas a chuť pomoct, tak pomůže, pokud cokoliv z toho nemá, tak holt nepomůže ;-)

2ados01234: Ona opravdu vezme dost času i ta výroba titulků. Nemáš někde v okolí nějaký herní klub, nebo hráče, který by ti to vysvětlil? Pokud ne, tak si třeba zkus několikrát zahrát sám, buď do toho postupně pronikneš, nebo se pak budeš moct zeptat na konkrétní nejasnosti, na to ti spíš někdo odpoví.

20.12.2011 20:26:34

reakce
nedá mi to reagovat na toto téma, protože já sama první hru kterou jsem objednala, byla Agricola a Domnion na základě recenzí. Prostě jsme chtěli začít něčím kvalitním a nebyl nikdo v okolí, kdo by mi poradil. (když někdo hraje PC hry tak je to normální, ale když někdo zjistí že hrajem deskovky, tak na nás koukaj jak na mimoně ...). Plně chápu adose a jeho dotaz. Dominion má perfektní pravidla, takže tam problém nebyl. Ovšem Agrikola, to bylo počteníčko.
Nevzdala jsem to a našla na You tube jak na to. I přesto to byl fakt záhul, anglině nerozumím a tak jsem jenom pozorovala a pozorovala..... Nicméně nakonec se mi hru podařilo rozchodit. Mám k ní i rozšíření a nedám na ni dopustit. Až na ty pravidla. Po zkušenostech s pravidly u různých her mohu jenom dodat, pro začátečníky jsou opravdu blbě napsaný. Což myslím že je fakt škoda, protože samotná hra není složitá a nemyslím že by hru nemohl uhrát nováček. Mě se to kdysy povedlo a proto fandím všem, co do toho jdou po hlavě. Bohužel her s prapodivnými větami v pravidlech je více.......

21.12.2011 08:25:15

Vybíráme z Bazaru

Legendy západu CZ - komplet
Legendy západu CZ - komplet
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas