Agricola - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

profese

Ahoj :-) jsem tu novy a dostal jsem se konecne ke hre agricola :-)
je to parada ale jako kazdy tady mam otazku:
vztahuji se profese na cleny rodiny? tedy kdyz mam 3 cleny muzu mit maximalne
3 profese? logicky mi prijde co clen to profese ale radsi se ptam :-) dekuji
3.1.2012 22:36:15

takto
Nie, takéto obmedzenie nie je. Kľudne môžeš mať napr. 3 členov rodiny a 5 profesií :).

Si síce nový, ale čítať vieš :), tak nabudúce prosím píš otázky ohľadom pravidiel tuto:
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/agricola-203/diskuse/nejasnost-v-pravidlech-793/

3.1.2012 22:55:35

to acedrac
Tvá odpověď na dotaz je správná, ale s dodatkem nesouhlasím. Obecně se tady vyskytují dva tábory, které se rozcházejí názorem na problematiku zakládání nových vláken pro každý dotaz nebo cpaní všech dotazů do jednoho vlákna. Každé má svoje výhody a nevýhody, takže bych být Tebou tak jednoznačně neprohlašoval, že by se všechny dotazy měly psát do toho vlákna, které zmiňuješ. Zkus si například najít odpověď na konkrétní otázku v pravidlovém vlákně pro Arkham Horror. A nebo to raději nezkoušej, pokud nemáš zrovna volný den na čtení :-)
Takže co se týče mě, je toto vlákno plně opodstatněné, akorát by to chtělo přesnější název jako "Omezení počtu profesí podle počtu členů rodiny". Když bude mít někdo podobný dotaz, tak hned na první pohled uvidí, že právě tady se to řeší.
Každopádně bych dále tohle vlákno nezapleveloval diskuzí o filozofii tohoto fóra a založím na toto téma vlákno v Námětech a připomínkách, kde se o tom dále pobavíme a pořešíme. (Odkaz na zmiňované vlákno je http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/vytvareni-novych-vlaken-pro-kazdy-dotaz-nebo-jedno-vlakno-dotazy-k-pravidlum-4982/ )

4.1.2012 08:12:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Keyforge
Keyforge
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas