Agricola - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

2.vydanie

Agricola 2.vydání
Existuje informácia v čom sa bude líšiť 2. vydanie od prvého?
Ja som zaregistroval nasledujúce možné zmeny:
1. nové spracovanie pravidiel
2. opravená karta "Dodavatel dřeva"
3. do češtiny preložený O-deck a X-deck
4. kompletné veľké rozšírenie avizované na jeseň
Ktoré z týchto zmien budú zapracované do 2. vydania a ktoré z nich (a hlavne kedy) si bude možné doplniť do prvého vydania?
Vďaka
2.4.2009 17:19:42

to pecovarhy
Z tvých uvedených bodů bude součástí druhého vydání pouze bod 1. a bod 2. Rozšíření Ö-pack, X-pack a Č-pack budou možná někdy v létě a velké rozšíření na podzim.

2.4.2009 18:10:43

pecovarhy

Mecenáš trolíků

to kren
Jasne, Č-pack, na ten sa veľmi teším, najmä, keď som sám navrhol, aby to bol ČS-pack :-) Verím, že k opravenému "Dodavateli dřeva" sa bude možné jednoducho dostať...

2.4.2009 21:55:16

kren
Mozna mas aktualnejsi informace, ale kdyz jsem se bavil s Pogem tak pred mesicem, tak se tvaril, ze O-deck a X-deck by mohly byt uz v dubnu. Ale mozna se to uz zmenilo...

3.4.2009 11:07:05

to aneken
Nemám :-), asi jsou tvé informace aktuálnější. Já jsem naposledy byl s Pogem v kontaktu, kdy jsem mu dělal korekturu pro pravidla k Le Havre a to už je nějaký pátek.

3.4.2009 11:12:19

die Moorbauern?
Nemáte někdo informace o rozšíření pro Agricolu - Die Moorbauern, zda Mindok uvažuje o tom, že jej vydá v češtině? Nejlépe k datu uvedení v Německu :-)))

4.9.2009 07:02:32

to Deth
Příští rok někdy na jaře.

4.9.2009 09:26:06

už aby to bylo
už se těším na koníky :-)

4.9.2009 09:40:25

rada
Takže pokud dobře chápu, když si teď hru pořídím (mám na ni velký zálusk) tak dostanu komplet českou verzi a to i včetně (nevím neznám neviděl jsem) přelepek na žetonech? Nic není třeba někde shánět, stříhat, lakovat a lepit? Rozbalím a hraji? Díky..

9.2.2011 13:57:12

Vybíráme z Bazaru

Prodám Bílé historky
Prodám Bílé historky
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas