7th Continent, The

xxxxxxxxxo hodnoceno 87x (Seznam vlastníků)

7th Continent, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Serious Poulp
Autoři: Bruno Sautter
Ludovic Roudy
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Akce oheň a odpočinek

Víte někdo jak je to s akcí oheň? Někde jsem sehnal pazourek, který mi usnadňuje rozdělání ohně, jindy se můžu zbavit statusové karty tím že se zahřeju u ohně, ale jak mám ten oheň rozdělat? To je nějaká automatická akce kterou můžu dělat kdykoli nebo si to musím líznout na nějaké kartě během hry? Už jsem prošel skoro celou první kletbu a žádná nabízená akce mi to zatím naumožňovala...
6.4.2018 22:21:56

Oheň
Oheň nemôžeš spraviť len tak. Možnosť urobiť ho dávajú napr. niektoré základné action karty. Napr. Rudimentary flint -> keď uspeješ v tom teste, tak môžeš položiť oheň.

6.4.2018 23:05:24

Oheň
Ale popravde, neviem si predstaviť, ako si mohol prejsť tú kliatbu bez ohňa.. tým pádom si si nemohol piecť jedlo a to je o hodne kariet menej.

6.4.2018 23:17:52

oheň
Taky už jsem u toho 3x zemřel...

7.4.2018 01:22:43

Oheň
V základních akčních kartách jsou asi tři předměty na jednorázové rozdělání ohně.
A v kartách terénu je pár tábořišť, kde hoří oheň trvale, a občas někde hoří nějaké křoví apod.

9.4.2018 12:45:23

SPOILERY v komentarich pod timto prispevkem
Upozornuji, ze tri prispevky pod timto mym komentarem (od uzivatelu Pizin, dprikryl, Simcsa) obsahuji mozne spoilery, a proto je nedoporucuji cist tem, kdo hru jeste nehral.

Odpoved na polozenou otazku je v nejstarsim, uplne spodnim komentari (uzivatel Simcsa).

9.4.2018 12:56:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kolekce Too Many Bones
Kolekce Too Many Bones
Akt. cena: 2125 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas