1960: The Making of the President

xxxxxxxxxo hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

1960: The Making of the President - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Filosofia Editions
Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gathering momentum

Jaký je správný postup při zahrání této karty. Použiji 4 CP a následně se vyhodnotí její efekt? Nebo utratím 4 CP a pokud soupeř ji nespustí tak neproběhne? Popřípadě spustím její efekt, ale 4 CP mi tím propadnou.
25.2.2011 11:35:43

sasa
Gathering Momentum povazuji za standartni kartu, ktera se i standartne zahraje. Tj. bud ji pouziji na CP a souper si pote muze koupit jeji udalost za zeton sily, nebo ji zahraji jako udalost a CP propadnou. Nejak mi uchazi, proc chces mit pro jednoho hrace udalost i CP. Takhle se prece nehraje zadna karta v 1960. Nebo se v necem pletu?

Karta Gathering momentum je vyjimecna jen tim, ze se musi zahrat. Tzn. nemuzu si ji nechat do strategicke faze kampane.

28.2.2011 17:10:16 | Upraveno autorem (porovnej)

to radim
Máš pravdu. Nějak jsem siji popletl s bodovací kartou z TS(to že si ji nemůžu nechat). Ale ještě jeden dotaz. Můžu si ji nechat, pokud jsem použil kandidátskou a zbyly mi na konci dvě karty. Jedna z nich gathering. Tu ne gathering, použiji do strategické fáze a mohu tu gathering odhodit jako přebytečnou, nebo tahle situace nesmí nastat?

28.2.2011 18:11:28

to sasa
Jak sam pises v prelozenych pravidlech (str.13), pokud ti po strategicke fazi zbyly nejake karty, davaji se na odhazovaci balicek. Situace kterou popisujes nastat muze.
Pokud mam Gathering Momentum v ruce, nechci ji zahrat jako udalost, mam strach ze mi ji spusti souper a nemam 2 zetony sily na preruseni udalosti, je zahrani kandidatske karty vyborne reseni.

1.3.2011 10:49:03

to radim
Díky. Už jsem to strašně dlouho nehrál tak zapomínám, navíc se mi to pletlo s TS. Teď to hrajeme s monkeyml po Vassalu tak oprašuji znalosti. To zapomínnání je ale svi.. :=)

1.3.2011 14:23:06

Vybíráme z Bazaru

Euthia: Torment of Resurrection - Deluxe expansion
Akt. cena: 2400 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas