nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Massive Darkness: Enemy Box – Troglodytes

Rozšíření pro hru: Massive Darkness
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština:
Vydavatelé: CoolMiniOrNot
Edge Entertainment
Guillotine Games
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Tento popis ještě nebyl definitivně schválen. Pokud chcete, můžete zkusit navrhnout vhodnější verzi, která by lépe odpovídala ideálnímu popisu.

"Přísliby nadvlády a moci zlákaly primitivní Troglodyty k Temnotě. Jejich znalost rozlehlých jeskynních systémů se ukázala neocenitelná při ubytování nových spojenců a jejich krvežízniví minotauři jsou chodící stroje na zabíjení. Silní a houževnatí Troglodyté přísahali věrnost zlu a rozdrtí kohokoliv, kdo se jim postaví."

Troglodyté jsou rozšíření ke hře Massive Darkness, abyste si ho zahráli, potřebujete základní hru. V balení najdete figurky 12 Troglodytských válečníků a jejich šéfa, 6 Troglodytských surovců (Brute) a jejich šéfa, jednu figurku Troglodytského agenta a velkou figurku Krvežíznivého minotaura. K vyjmenovaným figurkám je přiloženo 13 karet, které vám umožní přidat si nové příšery k základní hře.

Speciální schopnosti, kterými Troglodyté disponují, se aktivují ve stínu [Shadow mode]. Minotaur je zuřivý a pomstychtivý nepřítel, který reaguje na útoky hrdinů bleskurychlým přesunem k útočníkovi a udělením zranění.

Autor: Dzan