SFK Rauko

Obrázek zatím chybí

Otevřeno: každý první pátek v měsíci Tělocvična školy 1000 hadů Červený dvůr od

Obec: Kolín

Adresa: Tělocvična školy 1000 hadů Václavská 4, Kolín

Odkaz: www.sfkrauko.cz

Popis: Oživený sci-fi klub zaměřený nejen na hraní deskových a karetních her. Přijít může kdokoliv koho baví Sci-fi, Fantasy anebo hraní deskových a karetních her. Vítány jsou všechny věkové kategorie. Naše současné složení je ve věku 11-37 let.

Diskuse u klubu

Nejoblíbenější hry

Tak nám utek rok od znovuobnovení klubu a mám tendence bilancovat. Zajímalo by mě... jakou hru za to uplynulé období považujete za "objev roku", nemusí to být nutně novinka na herním trhu, ale prostě hru, kterou jste díky klubu objevili a kterou jste si oblíbili. Jako nápovědu si můžete projít seznam her tady a případně u jednotlivých členů.
16.8.2011 08:31:07

Můj TOP
Hodně jsem nad tím přemýšlel. Je řada her, která mě velmi oslovila. Nikoho nepřekvapí, když budu jmenovat třeba Mansions of Madness, který mě hodně moc baví. Ale třeba takový Dixit jsem pravděpodobně hrál nejčastěji a rád si ho kdykoliv zahraju znova. Z poslední doby mě hodně uchvátil Chaos in the Old World a kupodivu třeba deskovkový Doom, který je s lehce upravenýma pravidlama supr zábava. Nakonec jsem ale vybral...

Tram ta ra rá! CYCLADES

Kombinace perfektní strategie, vyrovnaných šancí, supr téma i jeho zpracování, neotřelé mechanismy. Tohle pro mě bylo asi nejpříjemnější překvapení a hra roku.

16.8.2011 08:39:31

Můj top
asi nikoho nepřekvapím když uvedu, že moje top hra je Warhammer 40 000: sběratelská karetní hra. O tom ostatně svědčí i můj herní deník :)
Doom je super a jako vynikající vidím i Battles of Westeros, kterou jsem zatím hrál jen párkrát, ale hra je to skvělá.
Cyclades se mi také moc líbili, ale hrál jsem je jen jednou, takže se těším na další hraní.
Mansion je velice příjemný se skvělou atmosférou.

16.8.2011 09:25:42

TOP
Tak to je hodně těžké, v poslední době mám asi největší chuť na Chaos in the Old World, hodně příjemně mě překvapila FormulaD, kterou bych si taky rád v brzké době zahrál. Velké nadšení u mě vyvolal Duengeoneer, který speciálně u pivka je obrovská zábava:) těch her bylo určitě víc, určitě i ten Mansions na který se i výborně jen kouká:) No bylo by toho opravdu hodně...

edit: ještě musím zmínit panchyho Britannii, kterou jsem vyzkoušel v sobotu a byla taky vynikající, a záškodnické hry Galactiky jsou také nezapomenutelné.

16.8.2011 10:48:19 | Upraveno autorem (porovnej)

TOP
To bohužel asi nedám :o) Už jen proto, že někdy mám větší chuť na tuhle hru a někdy na jinou.
Obecně mezi moje velmi oblíbené hry patří Arkham + nějaká jeho rozšíření :o).
Co se týče her, které mě taky velice bavily a objevil jsem je díky Klubu, tak asi Space Alert, Formula D a Britannia, dobré byly i ty zmíněné Cyclades a Shogun (ke kterému bych mohl mít trochu nostalgický vztah, protože to byla moje první hra hraná v Klubu :-))
Jinak ještě Mansions of Madness je nepochybně skvělá hra, ale ta se (u mě) úplně nedá zařadit do kolonky "objevená díky Klubu".
Možná jsem na něco za tu dobu zapomněl, každopádně nehrál jsem za ten rok snad žádnou hru, která by mi po zahrání přišla jako něco, co už bych nikdy hrát nechtěl :o)

16.8.2011 15:20:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Arkham horror 2. edice (CZ)
Arkham horror 2. edice (CZ)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas