nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Severské hraní 2017

Upravit akci


Začátek: 14.11.2017 19:00

Konec: 19.11.2017 12:00

Místo: Sloup v Čechách


„Mnozí se již ptají – je Severské hraní?“
SEVERSKÉ HRANÍ 2017
Již třináctý ročník této (pro mnohé z Vás již tradiční) herní akce proběhne 14. – 19. 11. 2017 v rekreačním středisku STAP ve Sloupu v Čechách. Severské hraní 2017 začíná úterní večeří (cca 20 hod) a končí nedělním obědem (cca 13 hod).
Sloup v Čechách se nachází mezi městy Česká Lípa a Nový Bor (cca 100 km od Prahy). Ubytování účastníků (většinou dvou a třílůžkové pokoje) a stravování (snídaně, oběd, večeře) je zajištěno v jednom objektu.
Cena je stále velmi příznivá a to 360 Kč/den (plná penze) + 80 Kč organizační poplatek za osobu. Plná penze je 200,- Kč ubytování, snídaně 35,- Kč, oběd 65,- Kč a večeře 60,- Kč (děti do 12 let mají cenu na každé položce o pár korun nižší – 160,- Kč, 30,- Kč , 60,- Kč a 50,- Kč a neplatí organizační poplatek).
Stejně jako loni i letos nás čeká krom volného hraní Vámi přivezených her i několik turnajů (letos bohužel bez tradičního Bangu). Zatím máme vymyšlený následující program. V pátek a v sobotu večer turnaj tříčlenných družstev Trojkoruna (Mars Teraformace, Scythe a Great Western Trail). Na nedělní dopoledne chystáme turnaj pro děti. Program se může ještě operativně měnit. Více o turnajích, přesný časový rozvrh, a vůbec další potřebné informace obdržíte v případném dalším info mailu. Akce proběhne pár týdnu po slavném Essenu a tak je téměř jisté, že ve Sloupu budeme mít možnost si prohlédnout, zahrát a snad i koupit nejžhavější herní novinky. K dispozici bude opět i Bazar her, ve kterém můžete poskytnout k prodeji či výměně své hry.
Pokud máte zájem se akce zúčastnit, stačí poslat mail se jménem (jmény), předpokládanou dobou pobytu (od kdy do kdy) a budete zařazeni do seznamu a tím přihlášeni. Bohužel STAP má omezenou kapacitu cca 70 lůžek, proto při vyšším zájmu budeme nuceni postupovat podle pořadí „přihlášek“. Takže máte-li chuť se akce zúčastnit, neváhejte a přihlaste se na DavidCichak@seznam.cz.
Tento mail je možno dále šířit mezi Vaše kamarády – hráče.
Akci sponzorují (zatím) následující firmy: Aigames, Albi, CGE, Fantasy obchod, Fox in the Box, MIND OK
Na příjemně společně prožité dny plné hraní her se těší organizátoři
David Cichák a Věrka Cicháková


Zúčastní se

I já se zúčastním