Grafik a ilustrátor deskových her

Ahoj,

Miluju deskové a karetní hry a mám vystudovanou ilustraci a grafický desgin. Jako bakalářskou práci jsem kdysi dělala vlastní, složitou, deskovou hru, bohužel, co se týče hratelnosti a herního principu, to nedopadlo. Hledám někoho, kdo vymýšlí herní mechanismy a kdo by byl ochoten mi se hrou pomoci a ní dál pracovat a dotáhnout ji do hratelné podoby.

Kdo hledá mě? Najde se někdo, kdo má přebytečnou hru vlastní výroby a komu chybí grafik a ilustrátor, aby jí dal vizuální podobu?

Dík, ozvěte se!
14.10.2016 17:03:22

Zní to zajímavě.
Jakou hru jsi vymýšlela? (základní mechanismy, svět, atd.)

14.10.2016 20:56:17 | Upraveno autorem (porovnej)

mija
Zdá se, že to bude tohle, tedy aspoň ta grafika a téma tam jsou vidět:
http://lukesovat.wixsite.com/luter/blank-llol8

14.10.2016 23:02:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Duirin
Dík

15.10.2016 09:34:03

posloupnost vývoje hry
Autoři her napřed vymýšlí ladí a testují mechanismy hry. Grafika je až poslední věc. Pokud je to tady naopak, tak to asi není dobrý přístup. Je to jak udělat fasádu na nedokončené hrubé stavbě, upravit dokonale zahradu kolem a pak zjistit, že stavba má stát jinde a má mít úplně jinou dispozici.

15.10.2016 09:41:38

...
někdo umí to, druhý zase ono. Luter umí grafiku, jde jí líp, tak s tím začíná, ona ví, že ta hra kterou udělala je nic moc, tak moc nechápu to zbytečné konstatování, že je to špatný postup ;) A hlavně v tom příspěvku je doslovně napsáno, že to byla jen bakalářská práce, takže by moc ráda dělal deskovky, ale umí hlavně grafiku a v dizajnu si není tak jistá... tady zase někdo čte jen půlky textu, že? :D Jinak, možná bychom mohli spojit síly :) ale to najdeš v soukromé zprávě :)

15.10.2016 21:34:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Hezká práce na grafice
Ahoj,

díval jsem se na odkaz tvojí práce a máš ji moc hezky vymyšlenou (doufam ze je to ten odkaz v diskuzi) Grafika je hezká příjemná a hlavně nápaditá. Asi jako každý kdo hraje delší dobu deskovky, jsem přemýšlel na vlastní tvorbou. Jak už bývá zvykem mám pro začátek rozdělanou jednu kulervoucí deskovku, kterou asi nikdy nedokončím, ale když mě ten proces baví :D

Pokud máš rozdělanou nějakou svoji práci, či složíš nějaký tým na tvorbu, rád se přidám do týmu, stačí napsat SZ ;) . Jinak přeju hodně štěstí a zábavy při tvorbě at už to dopadne jakkoliv ;)

16.10.2016 00:42:39

Vybíráme z Bazaru

Whitehall Mystery (DE)
Whitehall Mystery (DE)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas