Eshop pro nákup deskových her

Zdravím,
prosím o radu, ze kterého eshopu nejčastěji objednáváte a jaké máte zkušenosti s nabídkou, délkou dodání a hlavně cenou. Dík za rady a tiipy
3.2.2017 18:54:03

asi naprosto všude :D
Nikde jsem neměl problém. Komponenty nejčastěji ve fantasyobchod.cz, protože jezdím kolem a tak to vyzvedávám přímo. Deskovky často na dobre-knihy.cz, ale opravdu je to jak kdy a podle celkové ceny s poštou. S dodáním jsem snad neměl problém nikde.

3.2.2017 18:56:29

Hlavně tam, kde hru mají :)
... a kde posílají Zásilkovnou. A ceny je potřeba u konkrétní hry porovnat, je to jak kdy. Jinak je to asi jedno.

4.2.2017 11:01:00

Téměř vždy
přes fantasyobchod.cz. Velmi spolehlivý, bohužel/naštěstí nikdy pak nekoupím jen to, co mám v plánu :). Výběr různých komponentů a drobností je totiž opravdu neuvěřitelný!

4.2.2017 13:02:32

Obchod
Taky kde se da sver-her, svet-deskovych-her, planeta-her, fantasyobchod. Proste je to fakt uplne jedno, ceny na ruzne hry se v tech obchodech dost lisi, tak vetsinou beru tu kde je to nejlevnejsi. Jinak nejcasteji asi planeta-her pac je v Brne kam muzu osobne a pokud je cena nizsi nez cena kdekoli jinde plus postovne jdu tam (navic mam u nich uz i par procent slevu).

4.2.2017 13:26:32

Mám rád a nejčastěji nakupuju ve Fantasyobchodu. Je komunikativní. Když jsem sháněl u nás nedostupnou hru, sehnali ji (dalších asi 5 obchodů neumělo) a dokonce za rozumný peníz. Nevím, jestli je nejlevnější, asi jak co, jak kdy. Pokud se jedná o desetikoruny, nakoupím u nich, ikdyby nebyli nejlevnější, rád podpořím dobrý shop.

4.2.2017 21:32:42

planeta her
Nakupoval jsem u všech velkých prodejců a nikdy jsem neměl žádný problém. Nakonec jsem zakotvil u planety her. Rychlá komunikace, věrnostní systém a bez problémů mi vyměnili poškozenou kartu.

Dřív jsem nakupoval i ve starých Tomovkách. Po spojení s Mephit šla dolů přehlednost webu. Moje nedávná objednávka dorazila v pořádku rychle i když balení nic moc.

5.2.2017 21:04:45

Tabletop.cz
Na Tabletop.cz se občas dá vychytat super akce nebo předobjednávka. Teď tam zrovna jedna akce je na 10% a ceny už tak nejsou vůbec špatné. Jinak FO i planeta her dobrý.

Tyto akce zveřejňují jen na FB http://www.facebook.com/tabletop.cz/ není špatné je sledovat.

29.6.2017 23:30:14 | Upraveno autorem (porovnej)

D.A.M.
Díky za info. Ceny opravdu nevypadají špatně. Příště až bude akce, tak asi něco nakoupím :)

30.6.2017 11:06:38

zahranicni
a co zahranicni obchody?
za sebe muzu doporucit francouzsky philibertnet.com

30.6.2017 12:26:07

Zahranicni
Za me pouze bookstoredepository, pripadne bazar bgg a nebo amazon

5.8.2017 12:09:37

Vybíráme z Bazaru

SHIFTING REALMS - NOVÁ, NEROZBALENÁ! ENG
SHIFTING REALMS - NOVÁ, NEROZBALENÁ! ENG
Akt. cena: 449 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas