Bazar nefungující správa?

Ahoj, 14 dní clekáme s jením kolegou na vyřízení bezpečné platby a nemůžeme se dočkat přijetí na trolkách. Nikdo neodpovídá na dotazy. Děje se něco? Je to docela divné, díky.
19.9.2016 20:16:37

Tak to jste
Asi prvni kdo ti moznost vyuzil se obavam.
No alespon vime ze to teda zrovna moc nefunguje :(
Ale drzim palce aby se ti admini brzo ozvali

20.9.2016 09:26:41

Podobná zkušenost
Zhruba rok zpátky jsem taky safe trade využil. po cca 2-3 týdnech se mi admin ozval, že je hotovo. Omlouval se, že když to nikdo nevyužívá, tak nekontroluje účet tak často.

20.9.2016 11:58:15

Komu?
Komu se teda případně ozvat, aby se na to podíval, protože ten kupující psal na podporu i na Dia a neuspěl nikde jak sem tak pochopil.

20.9.2016 12:02:02

podpora=Zeus
Ale to je prašť jak uhoď. V současnosti se o zatrolky stará tým moderátotů, nejvyšší na to nemá čas (chuť), takže ozýváš se správně, jen je to na delší trať...

20.9.2016 12:05:11 | Upraveno autorem (porovnej)

holub
byl odeslán, otázka, jestli ho cestou nesestřelí nějaké káně...

20.9.2016 13:04:18

Vyjádření k této konkrétní aukci a SafeTrade transakci
Velmi mě to mrzí, bohužel došlo k tomu, že platba, která přišla na účet ZH se nedala spárovat s inzerátem automaticky a ani jsem nebyl schopen ji rozpoznat při osobní kontrole. Jako Variabilní symbol měla úplně nesmyslné číslo "1609493970" a jako poznámka bylo uvedeno "ZPS PZSUN 1236 (CZK)". Takže jsem čekal, kdy mi banka napíše, ať ty peníze vrátím na ten a ten účet, že se někdo překlepl v čísle účtu.

Vinu cítím (a za to se omlouvám) v tom, že jsem v polovině minulého týdne jel na služební cestu a nebyl jsem téměř vůbec na internetu. A tedy jsem nereagoval na upozornění od kupujícího, že peníze poslal již před několika dny bez odezvy.

Každopádně jsem již do transakce zasáhl ručně a mělo by vše běžet...

Obecně budu muset zvážit co s platbmi ze Slovenska, protože s těmi bývá problém víceméně vždy :-(. Pokud by měl někdo zkušenosti s tím, jak je 100% funkčně řešit/identifikovat, budu rád za tipy...

20.9.2016 14:47:30

Safe trade zo SR
Tak ja som ten nestastny kupec

20.9.2016 15:40:55

Safe trade zo SR
Hmm, pisem z mobilu, tak mi nezobralo cely prispevok, ale dakujem, platbu uz registruje. Neskor pripisem detaily

20.9.2016 15:43:26

Safe trade SR
Tak teda este raz a poriadne :) Chcem podakovat Diovi za pomoc, uz to vyzera byt na dobrej ceste, platbu na inzerate zaregistrovalo. Problem je zrejme v tom, ze pri platbe zo SR je potrebne pouzit cezhranicnu platbu, kde sa vyplnaju ine udaje ako pri klasickej platbe - napr. variabilny symbol tam vobec nie je, su tam ale ine policka, ktore maju v popise, ze splnaju ulohu prave variabilu a poznamky, kde som teda zadal aj cislo variabilu aj svoj nick na zatrolenkach, ale zjavne to takto pekne prijemcovi platby nevypise a ozaj mu vyhodi nejake nezmyselne udaje. Este raz teda dakujem Zeus, a ospravedlnujem sa za pripadne zmatky, platba na safe trade zo SR asi ozaj nie je uplne otestovana, mozno niekto iny ma ine skusenosti a bude vediet poradit :)

20.9.2016 16:52:45

Vybíráme z Bazaru

Rallyman GT
Rallyman GT
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas