Zatrocon 2018

Stejně jako v minulém roce i v letošním BUDE setkání hráčů sdružených okolo tohoto webu známé jako Zatrocon.

Termín konání bude od čtvrtka 24.5. do neděle 27.5.2018. Konat se bude opět v Pardubicích a opět v Hotelu Kristl.

Novinkou bude doba konání již od čtvrtka a některé další věci, které odtajníme až přijde čas.

Další informace například ohledně přihlašování, výběru her apod. budou následovat.

Zatím můžete psát jak moc se těšíte :) :), popřípadě dávat nápady a náměty co by jste na Zatroconu rádi měli.

18.1.2018 00:02:46 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Super, datumově mi to parádně vychází, byť ten čtvrtek nedám. Teď už záleží jenom na tom, jestli pojede i kamarád, abych měl odvoz (já vím jsem hroznej příživník :-D ) Co vylepšit? Těžko říct, pivo bylo dobré, to zachovejte ;-) možná jenom větší reklamu s větším předstihem, i když na nedostatek hráčů jsem si stěžovat nemohl, chyběli mi tam známé nicky... jo a to mi připomíná, co zvážit jmenovky?

18.1.2018 04:35:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Na tohle oznámení čekám od prosince :-)
matewr84, neboj pojedeme :-).

18.1.2018 06:28:02

jmenovky
Píši si do úkolníčku. Jmenovky budou:)

18.1.2018 11:00:35

časy ubytování, přiřazení spolubydlících
Ahoj, chtěl bych se zeptat od kolika do kolika bude možné se na místě přihlásit a ubytovat (pokud budeme vyrážet ve čtvrtek dorazíme asi až kol 20:00). Dále mám takovouto otázku, pokud chci konkrétní spolubydlící stačí to napsat do poznámky?

5.2.2018 18:08:30

ubytování a spolubydlící
Spolubydlícího sačí uvést do poznámky. Když budu vědět že dorazíte až pozdě, domluvím se na recepci a klíče si nechám u sebe a příslušné náležitosti s recepcí si vyřídíte v pátek ráno.

5.2.2018 23:05:44

změna a chybka :-)
Tak nakonec přijedeme až v Pátek ráno (od kolik se můžeme začít účastnit?). Také jsem se pokusil přihlásit, ale zapomněl jsem na tu poznámku o spolubydlících, asi bude stačit když oni budou mít v poznámce mně že? :-).
Edit: asi jsem se místo ubytování přihlásil jen na účast, nevím jak se mi povedlo se ukliknout, šlo by to vymazat? Dal jsem to podruhé tak jak to má být.

8.2.2018 19:23:44 | Upraveno autorem (porovnej)

to pundlich

V pátek ráno bude určitě někdo přítomen na Infopultu a recepce určitě bude dopoledne fungovat.
Původní přihlášku vymažu.

11.2.2018 21:29:56

Tak to vypadá,
že bych se také přijel podívat...

26.2.2018 11:44:14

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe EN +doplňky
Robinson Crusoe EN +doplňky
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas