Úsměvné historky a katastrofy

Inspirován diskusí o obalech bych se rád zeptal, jaké "herní katastrofy" jste zažili se svými "miláčky". Ano, takové ty situace, kdy ve vás hrklo a vy jste nevěřili vlastním očím (a původce měl štěstí, že jste tak klidní a vyrovnaní).;-)
Jako výkop bych dal následující příklad:
Hrál jsem (vůbec poprvé) s jedním člověkem, který si do půllitru s pomerančovým džusem upustil jednu z nabarvených miniatur ke Kykladům, se kterou si právě hrál. Asi byl překvapený stejně jako já, protože jen seděl a koukal. K akci ho přimělo až moje "Dostaň ji okamžitě ven, nebo ti to vyleju." Happy ending: figurce se nic nestalo, a ani jsem ji nemusel opravovat. (Lakovat, lakovat a zase lakovat.):-)
9.3.2017 12:01:47

Ja
každému poviem na začiatku hrania, že si môže jesť a piť, čo chce a ako blízko chce, ale keď mi niečo zničí, kúpi mi novú hru :).
---
Inak sa nám s hrami nič hrozné nestalo, pivové Dobble, ktoré sme požičali na chatu, nám kamaráti nahradili novým. A pivový Dixit nestihol napáchnuť.

9.3.2017 12:16:43

.
Vzdycky lpim na tom, aby piti bylo mimo dosah hry na stole. Samozrejme zrovna jednou, kdyz jsem to neresil, tak manzelka (tou dobou jeste pritelkyne) prevrhla svoje cervene vino a polila muj prototyp. Nastesti to odskakalo jenom par karet, kaluz vina se jako zazrakem vyhnula rucne kreslene A2 mape. Jinak uz bychom asi nebyli ani pratele :D

9.3.2017 13:41:13

quod licet Iovi...
mám kamaráda, kterej ožralej ztratil pár dní po sobě Eclipse a Merchants and Marauders vraceje se z hospody v jednom nejmenovaném moravském velkoměstě

9.3.2017 14:38:24

Vybíráme z Bazaru

MIND MGMT - CZ - Nové - zásilkovna v ceně
MIND MGMT - CZ - Nové - zásilkovna v ceně
Akt. cena: 1127 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas