Solo hra na cestovani

Zdravim vas,
Poradili byste mi nejakou peknou hru, kterou bych si sebou mohl brat na pracovni cesty a mohl si sam zahrat, az budu mit volnou chvili? Predpokladam, ze vetsina tipu bude karetni, ale pokud byste vedeli o necem z jineho ranku, budu rad. Idealni je tez nenarocnost na herni prostor, ale take nemusi byt podminkou (v ramci mezi)
Pozadavky tedy jsou: moznost hrat solo, mensi baleni, aby se dalo snadneji prevazet, mensi herni plocha vyhodou, zabavnost :)
Dekuju vsem za podnety.
21.12.2016 00:59:48

...
U mě pro tyto účely teď vede karetní Arkham Horror. Z ne karetních bych mohl určitě doporučit Malé velké galaxie.

21.12.2016 05:05:25

...
Taky doporucuju male velke galaxie.

Spousta moznosti a je to dobre i ve vic hracich.

21.12.2016 05:58:23

Onirim
Skladné, chytlavé.

21.12.2016 07:08:46

OctoDice
Já bych navrhoval OctoDice. Je to kostkovka nenáročná na místo, chytlavá a v případě neočekávaných návštěv lze hrát až ve čtyřech.

21.12.2016 07:54:34

Diky za tipy
Abych se priznal tak po AH card game pokukuju od te doby, co jsem si domu poridil Eldritch horror nedari se mi s tim pokukovanim prestat (spolecne s Mansions of madness). Tohle zasazeni me nejak prilis chytlo :) Predpokladam, ze to ale poleze hodne, hodne do penez ze. Kvuli tomu me to trosicku odrazuje.
O Onirim uz jsem zminku nekolikrat slysel, na to se budu muset podivat.
mMalych velkych galaxiich a Octodice jsem neslysel vubec, mrknu na to. Dekuji a sup sem s dalsima tipama, at to nemam jednoduche :)

21.12.2016 09:17:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Pěkná kostkovka
Utopia Engine. Což mi připomíná, že jsem dočista zapomněl dokončit překlad.

21.12.2016 09:47:33

Friday
zkus mrknout na "Pátka" Friday - nenáročná, ale zajímavá sólo karetka, abys nemusel sebou tahat velkýho Robinsona Crusoe ;)
Pokud se podaří sehnat, tak doporučuju.


21.12.2016 09:54:31 | Upraveno autorem (porovnej)

to Sleepy
Přesně, jak píšeš - nedokončil!
Koukej s sebou hodit, člověče! :-)
Ale opravdu, překlad bych ocenil. Archy budou také přeložené?

21.12.2016 10:59:55

Al

Tématická kostkovka
Možná by šlo i Temné znamení. Dva balíčky karet (větší a menší), kostky a pár žetonů. Hodiny bych asi něčím nahradil.

21.12.2016 11:01:38

menší balení
a přitom pokud není potřeba, aby to bylo úplně kapesní (na stoleček ve vlaku), pak asi Neanderthal: Lovci mamutů :)

21.12.2016 11:18:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Piškvorky :D
Ty hraju taky sám a hledám nové taktiky. Musíš na to být ale mírně schizofrenní :D.

21.12.2016 14:14:32

to Zdenda:
Ať netaháme off-topic tak jsem odpověděl přímo ke hře. Ostatní by to taky mohlo zajímat :)

21.12.2016 14:20:13

...
Onirim a Friday už tu byly, tak něco dalšího...

Malé balení, velká hra:
Neanderthal, Greenland - karty + kostky, náročnější na hrací prostor, zábava tu ale dost často spočívá v tom, že tě hra totálně rozcupuje na kousky...

Star Realms - karty, solo varianty jsou ke stažení na BGG...

Hostage Negotiator - karty + kostky, jedna malá hrací deska, jako policejní vyjednavač se snažíš ukecat záporáka (v základní hře jsou 3 různí), aby propustil rukojmí...

Limes - bodovací přikládačka ala Carcassone, po vyjmutí z krabice ultra přenosné, hrací prostor jen oblast o velikosti 4x4 karty...

Patchwork - na BGG je několik solo variant...

...a potom je hodně jednostránkových free Print'n'play her ala Utopia Engine,
stačí prohledat BGG, k někerým potřebuješ jen tužku, pár kostek a něco jako ukazatele, namátkou:
1572: The Lost Expedition
30 Rails
Dice of Arkham
Endless Nightmare
Paper 'Mech

21.12.2016 15:10:26

Vybrano
Po shlednuti rewiews a jinych videi, jsem sel nakonec do malych velkych galaxii. Mel jsem moznost je vcera vyzkouset s kamarady a libilo se nam to moc. Dneska budu mit spoustu casu vyzkouset solo, tak jsem zvedav. Dekuju za tip. Jeste mama v merku utopia engine, to take zaujalo.

22.12.2016 09:16:46

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - Urban legends AJ
Zombicide - Urban legends AJ
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas