škodící hra

Ahoj, jelikož se blíží Vánoce tak scháním něco pod stromeček.

- škodící hra, čím víc prasení, tím lépe
- 2-4 hráči, ale nejčastěji hrajeme ve dvou, takže to může být i čistě dvojkovka
- spíš fantasy než scifi
- hrací doba max 2 hodiny
- musí být v CZ a sehnatelná, i když překlad odtud by se taky dal vytisknout

Doma vede Zeměplocha Ank-Morpork a Takenoko (už známe karty úkolů, takže si dost prasíme :))
BUdu rád za všechny tipy.
1.12.2016 20:00:39

Tash Kalar
.

1.12.2016 20:02:39

...
probíral jsem něco podobného ve vláknu: doporučíte mi hru - pohodová a interaktivní pro dva... tak tam můžeš kouknout :)
Jinak za mě summoner wars, lords of war, minutové říše legendy, star realms atd, inovace atd :)

1.12.2016 20:36:59

MrHaa
Za mě je král škodících her Safari Bar, malá karetka pro 2-4 lidí, ale tam je to fakt čisté prasení;) Neznám zábavnější škodící hru;)

1.12.2016 20:40:05

Safari bar
je opravdu skvělá zábavná a roztomilá škodící hra. Doma ji máme moc rádi. :-D

1.12.2016 20:44:57

.
No Tash-Kalar je asi moc abstraktní, už jsem na ní koukal dříve a prostě nás to neláká.
Safari bar jsme měli, ale přišlo mi že dvou je to takové nemastné/neslané, ale třeba jen můj pocit.
Summoneři - prostě šachy :D taky nás nebavilo :(
Minutka - taky mě to moc neoslovilo..

Asi máme nějakou divnou "chuť" na hry :(
na Star Realms a Inovace kouknu.

1.12.2016 20:50:57

talisman s smrtonošem
to jsi na hraně dvou hodin, ale s tím smrtonošem je to prasení

1.12.2016 22:18:06

Mrhaa
I za mě je lepší ve víc lidech než ve dvou, ale když se sejdem ve čtyrech tak ji vytáhnem fakt často...;)
Ve dvou hrávám Ve víru věků, tam je to hodně o odhadu protihráče. Nemůžeš škodit přímo, ale správným odhadem dokážeš pořádně zavařit.
Inovace je ve dvou pěkná, ale ve víc lidech přijde dost lidem hodně chaotická. Mi osobně to neva, ale ve čtyřech máš nad tou hrou jen malou kontrolu...
Star Realms me moc nechytl, líbí se mi víc Epic (fantasy), ale tam budeš mít problém s češtinou.

1.12.2016 22:26:59

...
Co seven wonders duel? Pak cyclades, Kemet, smallworld, raptor: čistě konfliktní hry, ale cyclades má i ty prasárny v dražbě... Hry ve kterých jsou prasárny: Citadela (ano, ve dvou je to dobré, jen už více přemýšlecí), Zámky šíleného krále ludvíka (máš tam i karty úkolů) a Santa cruz (někdo říká že ve dvou nee, ale za nás je to fajn :))
Marco polo může být také nasírací, ale to už snad všechny worker placement hry: Doba kamenná, agricola, caverna, caylus...

Inovace ve čtyrech jen týmově, jinak je to krávovina, berte to jako čistou dvojkovku. Jen pozor: pokud nemáte rádi OP schopnosti, tak tahle hra je v tom král...

1.12.2016 23:16:54

Ostrov
Jen tip, sam nemam a nehral jsem, ale videl jsem zde na bazaru a po precteni recenze - jednoznacna "skodicka".

1.12.2016 23:34:36

Ostrov
Můžu potvrdit asi nejvíc nasírací věc :) Ale také to chce aspoň 3 hráče. českou verzi už nekoupíš,ale dá se koupit anglická Survive a jen stáhnout pravidla. komponenty jsou jaz. nezávislí. pro dva je dobrej Raptor.

2.12.2016 10:41:18

nooo
tak mě napadá již zmíněný ostrov a small world, room 25, titan race. Mám rád i Red dragon inn, ale to chce alespoň 3, lépe 4 lidi. Naštvat toho druhého zvládneš kolikrát i u Elysium. Z větších her bych se nebál třeba i Arcadia questu.

2.12.2016 11:11:06

prasárny
Pre 4 jednoznačne Ostrov alebo Small World, pričom Ostrov je výlučne o škodení. Ak sa budete nasierať vo dvojici tak Star Realms alebo starší Rím/Arena, prípadne Revolver.

2.12.2016 12:44:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Walk the plank
Docela dobře škodící mi přijde Walk the plank, ale tam poměrně lehce můžeš škodit i sám sobě :)

8.2.2017 00:53:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Nebe v plamenech + Promo a UFO
Nebe v plamenech + Promo a UFO
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas