Přišerky z podzemí vs. Takenoko vs. Andor

Mám možnosť si získať jednu z týchto hier. Neviem si však vybrať. Sú totiž úplne odlišné.
Ak by ste vy mohli vybrať z týchto troch hier, ktorá by to bola a prečo, prípadne - ktorú by ste nechceli vôbec.
Ďakujem za odpovede.

... získal som kupóny do martinus.sk - preto si môžem vybrať iba jednu. Inak by som bral všetky tri :D
12.4.2018 21:05:20

vše jsem si zahrál
a vybral bych si Takenoko, ale není tam žádná špatná volba :-) možná bych nejméně chtěl Andor, ale jen o kousek.

12.4.2018 21:24:15

Si vyber co je ti blizsi :-)
Si vyber podle toho co te bavi. Kazda je dobra.
My mame jen takenoko a to je za me dost dobra hra. Sance na vyhru ma kazdy, da se i docela otravovat protihrace , ma jednoducha pravidla a dobre i vypada na stole :-)

12.4.2018 22:06:24

Takenoko
Taky se přikláníme k Takenoku je to spíše rodinná hra ale vypadá vážně úžasně a herní mechanismy taky super:-). Příšerky z podzemí taky nejsou vůbec špatná volba. A Andor mě osobně moc nezaujal.

13.4.2018 06:54:06

Za mě
vybral bych Takenoko -pohodová rodinná hra s pěknou grafikou

Příšerky jsou pěkné, ale těžší/delší.
Andor - úžasný vizuál, ale herně mě zklamal.

13.4.2018 08:26:35

Takenoko
Ono záleží jaký jsi hráč a hlavně s kým to budeš hrát

Za mně asi nejlepší Takenoko - příjemná hrací doba, hra krásně vypadá, dobře se hraje, zahraješ ji s rodinou i přáteli, i když mám raději velké hry na dlouho, tak tuhle hru nikdy neodmítnu.

Andor - osobně jsem nehrál, ale od přátel: pěkný vizuál (tím tuplem proti ceně hry), jako výhoda je na ZH spousta dalších scénářů, ale občas trochu pokulhávají pravidla, takže bych volil jen pokud máte rádi hry na hrdiny a nemáš Descent


Pokud opravdu máš hráče, kteří chtějí náročnější hru tak bych volil Příšerky (ale mě se osobně hra nelíbila)

__________________________________________________________________________
The Renegade

13.4.2018 08:48:09

Andor
určitě nenahradí Descent.
Ta hra je úplně o nečem jiném, mne osobně to dost zklamalo.
Má to mnohem blíže k Pandemicu než k Descentu.

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

13.4.2018 09:12:58

...
Andor je z nich určitě na stole nejhezčí, ale taky je to největší nepovedenec. Pravidlově.

Takenoko s děckama jo, ale žádný zázrak (nevyvážené úkoly)

Dungeon petz jsem nehrál, ale je to Chvátilovina a bude se tam asi dost počítat

13.4.2018 12:53:47

Takenoko win

Vybral som si Takenoko.
Ďakujem

13.4.2018 13:43:36

Vybíráme z Bazaru

Kinghill CZ (Kickstarter Edice)
Kinghill CZ (Kickstarter Edice)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 6 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas