Page Quest: Season 1

na Kickstarteru jsem našel zajímavý projekt, PnP ( Print and Play) hru jménem : Page Quest: Season 1, co jsi o tom myslíte? Už jsem našel i EN manuál kde je 1 mapa na vyzkoušení a jeden hrdiny, pomohl by mi to případně někdo přeložit do CZ ? :)
23.2.2018 22:05:06 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
prosím ťa, smeruj podobné otázky do témy na to vytvorenej a nezakladaj nové vlákna:

Kickstarter projekty
link: http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/kickstarter-projekty-4838/

Ďakujem :)

24.2.2018 17:06:37

Nové vlákno na konkrétní hru nevadí.
Sám nemám rád, když někdo zakládá zbytečně nová nebo dublovaná vlákna navíc s nicneříkajícím názvem. Tady bych se ale MistrYpsilon zastal. Vlákno založil ke konkrétní hře s dotazem na konkrétní hru, tak je to v pořádku. Kdyby jen chtěl podat jen krátkou informoci, že je na kickstarteru nějaká nová hra, tak to samozřejmě patří do vlákna, které uvedl Seladen, ale pokud už se rozebírá podrobněji nějaká konkrétní hra, tak si zaslouží své vlákno (už kvůli pozdějšímu dohledání).

Když bychom byli jó akurátní, tak by bylo dobré do vlákna ke kickstarteru přidat, že vyšla nová hra s odkazem na vlákno, kde se tato hra konkrétně diskutuje a zároveň standardní cestou požádat o přidání hry do zdejší databáze

25.2.2018 13:53:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mariposas
Mariposas
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas