Kevin Wilson odchazi z FFG

Mnohym to asi bude jedno, ale me tim padem FFG prestali uz definitvne zajimat. Kevca, muj hrdina, se dal na volnou nohu a jsem hrozne zvedav co bude jeho prvnim samostatnym pocinem...
29.10.2012 03:40:36

:)
Stydim se zeptat... co vytvoril za hry pod FFG?
EDIT: Netreba uz odpovidat. Na zatrolenkach to lze vyfiltrovat :D

29.10.2012 07:55:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Poly
Jeho pamatka bude zit navzdy v podobe nove Netrunner identity Anarch hackera Gizzarda, kde je zpodobnen :)

29.10.2012 08:20:20

chm
tak to nejake rozsineri k androidovi moc nebudou. nebo z toho conieczka udela nejakou odlehcenou 2nd edition

29.10.2012 08:30:04

:/
Na BGG Wilson písal, že nejaké "výtvory" pre FFG ešte do odchodu urobil, ale nemôže o nich podávať informácie až do oficiálneho ohlásenia. Tiež spomenul, že zostáva v kontakte s CH. T. Petersenom, takže sa možno ešte prihlási. Ale aj tak, Wilson bol pilíerom FFG!

29.10.2012 10:00:00

re
No tak to je zajímavá zpráva... A trošku se bojím, že se tím od mě FFG ještě víc vzdaluje...
Zas na druhou stranu se můžem těši, že vytvoří "sám za sebe" nějakou bombu...

30.10.2012 10:10:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Kevin Wilson po 5 letech
Jak vidíte Wilsonovu současnou tvorbu? Moje letošní největší radost jsou jeho Želvy Ninja. S nějakou akční simulací si moc práce nedal. Za to, ale nemá hra složitá pravidla a atmosféru Želvího universa to vystihuje moc hezky.

31.7.2017 17:46:11

Dungeon & Dragons vs. nebo a Descent
Dorazila mi krabice nejnovější verze Dungeon & Dragons a krabici vévodí jméno Kevina Wilsona coby designéra. Za mě trochu překvapení. Na jedné straně přemýšlím, i když v D&D jsem nováčkem, nakolik mohl ovlivnit design hry, který je už rokama vyzkoušený a má svou tvář? Na straně druhé jsem rád, protože jeho práci osobně uznávám.

1.2.2018 22:09:03

Vybíráme z Bazaru

Artbook ISS Vanguard
Artbook ISS Vanguard
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas