Doporučte - jednoduchá hra na cesty, ideálně fantasy

Podobný dotaz už zde koluje níže, na ( nejen ) karetní hru do stan, já bych ale rád něco, co je z fantasy říše, pro 2-4 hráče a relativně jednoduché. Nemusí to být nutně karetní hra, pokud se to bude dát rozuměn hrát na malém prostoru ( deka na pláži, stan ).

Tématicky se mi moc líbí Pán prstenů: karetní hra, ovšem to je velká hra, která vyžaduje dlouhou přípravu ( skládání balíku ) a navíc bych rád hrál s dětmi ( 6 a 9 ), které nyní zvládají Talisman, chystáme se na Descent, ale tohle by ještě nedaly.

Takže zkráceně hledám něco, co se dá odehrát do cca hodinky, není to složité, je to skladné ( hraní na hotelu, ve stanu ), ideálně v češtině a úplně nejlépe z Fantasy světa :-)

Předem díky za návrhy.
20.8.2017 19:47:01

Dod

Hero Realms
Hero Realms - karetní, primárně pro dva, ale je možné ji hrát i ve 3-4, rychlý deckbuilding, sice je v angličtině, ale opakuje se tam jen pár termínů, takže ji jsou schopni hrát i neangličtináři/děti.

20.8.2017 21:10:35

Insula
Sice jsem nehrál, ale zkus Insulu, dá se sehnat i v cestovní verzi.

20.8.2017 21:22:00

Fantasy hry
Slavika: Equinox
Colossal Arena
Panovník

20.8.2017 21:23:46

Fantasy
Možná s dětmi Dungeon Roll. Jsou to kostky, jednoduché a málo místa.

20.8.2017 23:45:04

Male velke hry
Mala velka kralovstvi, nebo ted nejnovejsi Mala velka dobrodruzstvi
Sedmiminutova rise: legendy

21.8.2017 01:44:38

zvirek
Pokud se ti líbí pán prstenů, ale nechce se ti skládat balíček, pak by se mohla líbit hra Warhammer Quest: dobrodružná karetní hra.

21.8.2017 06:50:26

hra
Hero Realms (nebo scifi alternativa Star Realms, jsou si hodně podobné)
Epic
Malá velká království

Ještě nás hodně bavila hra Rune Age - když to vyházíš z krabice, tak je to taky vcelku skladné, jen asi nějaké 4 balíčky karet?

21.8.2017 10:37:15

Fantasy
Teď to bude vypadat, že si přihřívám polívčičku, ale pár cestovních her s fantasy tématikou jsme vydali. Doporučuju především Malá velká dobrodružství a Vzhůru do podzemí. A zakrátko vyjde i Hledá se hrdina, což je moc fajn vtipná karetka na cesty;)

21.8.2017 15:37:38

Vybíráme z Bazaru

Afrika - Albi
Afrika - Albi
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas