Tablet unfriendly

Web neni tablet friendly. Prave jsem oznamil nechtene pri skrolovani neci prispevek jen tim, ze jsem se nekde nesikovne dotknul stranky.

A z toho je hned videt serie designovych chyb. 1) stranka se nepta, zda to opravdu chci udelat, 2) nelze to vzit zpet a 3) na webu neni uveden admin nebo kontaktni osoba, takze nevim komu napsat, ze slo o omyl.

Strankou jsem tam a zpet skroloval proto, ze nikdy nevim, zda horni prispevek je prvni nebo posledni, na webu je to ruzne. A ke vsemu, kdyz se dotknu prispevku, abych ho posunul, tak jeho datum zmizi. A protoze vetsina prispevku je delsich pres obrazovku, nejde se u vetsiny podivat na datum. Pritom se mi to skryvani datumu zda uplne zbytecne, nema zadny prakticky vyznam, abych u aktivniho prispevku nevidel datum.
1.10.2017 20:13:38

Další
Další vtip je, když čtu příspěvky od nejstarších od spoda, vyjedu nahoru a konec. Žádná informace, že je tu další stránka s příspěvky a když si to nánodou pamatuji, musím skrolovat zase celou stránku dolů, abych se na ni dostal.

To povinné zadávání titulku u každého příspěvku v diskusi také nedává smysl.

1.10.2017 20:26:52

datum
Datum zmizí jen pokud jsi přihlášen.
Scroluj na kraji tabletu,neklikej na příspěvek.
Příspěvky se řadí podle data,jen když někdo označí příspěvek srdíčkem ,tak zůstává na prvním místě.

Počet stránek jenom dole,to máš pravdu.

3.10.2017 23:20:40

Vybíráme z Bazaru

Lorenzo Il Magnifico
Lorenzo Il Magnifico
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas