Okno "nova otazka" (a nejspis i ostatni na zadavani textu)

Mohlo by tohle okno byt zaviratelne jen a pouze krizkem v pravem hornim rohu, prosim? Ted jsem sepisoval svuj nejednoduchy dotaz a pak pri preklikavani z okna do okna kliknul na plochu mimo okno a to nenavratne zmizelo i s mym textem.
11.10.2017 13:51:29

...
To pravdou jest, několikrát zmiňovanou zde v diskuzích.

Mohli by nám, obyčejným peasantům, bohové sdělit, zda by byl velký problém uplně zrušit vyskakovací okna?

12.10.2017 09:39:34

Problémy vyskakovacího okna
Už před měsícem jsme se ptali na řešení ohledně problémů s vyskakujícím oknem a nikdo nezareagoval, tak stručně zopakuju:

Vznikly dva problémy:
1) Okno zakryje text pod ním, na který chci reagovat a potřebuju ho vidět. A nemám možnost okno posunout.
2) Když se klikne vedle okna, tak okno zmizí v nenávratnu i s napsaným textem.

Může na to prosím někdo z kompetentních reagovat. Nevíme jestli se tím někdo zabývá, nebo jestli dotaz skončil v propadlišti dějin.

Na můj návrh evidence nahlášených chyb, problémů a návrhů bohužel ani Zeus ani žádný z adminů nereagoval, přestože jsem to všem poslal do soukromé pošty, tak je holt nutné se s každým nahlášeným problémem opakovaně připomínat, protože nevíme jestli se tím někdo zabývá nebo ne.

12.10.2017 10:58:43

předám
Omlouvám se, dřívějších připomínek jsem si nějak nevšilml. Předám to na Olymp.

13.10.2017 16:47:08

@Wolfsen
No myslím, že vlákno "Hlášení nalezených chyb webu Zatrolenek" by měli admini kontrolovat minimálně obden. Už teď tam visí delší dobu další problémy a nikdo na to nereaguje.

13.10.2017 22:20:26

Vybíráme z Bazaru

Vzdor!
Vzdor!
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas