Nevhodné príspevky

Prečo má autor otázky takú veľkú právomoc, že keď moju odpoveď označí za spam, tak sa automaticky vymaže?

Takto mám po dvoch dobrých odpovediach teraz výstrahu, že ešte jeden nevhodný diskusný príspevok a bude mi odpočítaných 50 bodov alebo zablokované konto.

viď. http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/this-war-of-mine-deskova-hra-5837/otazky/kdy-se-cte-denik-16045/

(tu sa autor otázky vyjadril, že sa preklikol)

a

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/this-war-of-mine-deskova-hra-5837/otazky/karta-stairs-up-posledna-v-unknown-decku-ako-ju-zahrat-15047/

(tu mi všetci admini povedali, že to oni nevymazali, takže to vyzerá tiež tak, že moju odpoveď označil za spam tiež sám autor otázky - ale neporušila žiadne pravidlo).

Otázka znie - prečo má autor otázky danú takú veľkú právomoc??? A ak ju má danú, prečo svoje "prekliknutie" nemôže vziať späť???
4.1.2018 20:42:45

ludomyl
Nejvíc mě dorazilo (tvůj druhý příklad),že když si svůj příspěvek opravil ,byl smazán ,ale porovnání tam zůstane. :+)
Takže si to můžeš normálně přečíst.

6.1.2018 19:31:25

@ludomyl
Odpověď je naprosto jednoduchá:
Protože je to tak naprogramováno a nic s tím nenaděláš.

Celé zatrolené hry totiž jedou na zastaralém enginu a jakákoliv změna nejde udělat pouze administrátorským zásahem, ale musí se doprogramovat nebo přeprogramovat.

6.1.2018 22:36:19 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Našťastie som dostal ubezpečenie, že ak by mi niekto aj odklikol tretí nevhodný príspevok, tak že to nebude mať na moje fungovanie žiadny dopad.
(Aj keď skúšať to dúfam, že nikto nebude :D )

7.1.2018 13:23:36

oprava
Dnes byla tazatelům pravomoc označovat příspěvky jako nevhodné/spam odebrána. Navíc byla opravena chyba ve skriptu, kdy nebylo možné příspěvek (jednoduše) odznačit. Aktuálně procházíme otázky a vracíme mylně označené příspěvky.
Pokud by po dnešku nějaký zůstal i nadále označen jako nevhodný/spam dejte nám vědět.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

8.1.2018 17:19:04

wolfsen
Super za rýchle vybavenie :)
palec nahoru!

8.1.2018 17:20:03

Omyl
Omylem jsem označila příspěvek jako nevhodný, špatně jsem klikla, co teď s tím? Můžu to nějak napravit? Děkuji

- vyřešeno

21.6.2018 21:36:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět - Mágové - vyměním
Zaklínač: Starý svět - Mágové - vyměním
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas