neaktivní uživatelé

Nedalo by se nějak to pročistit? Teď jsem projížděl hráče z Ústeckého kraje z 320 lidí jsem mohl kontaktovat 24 lidi kteří byli cca míň jak 100 dní od posledního přihlašení plus pár lidí pro mě z daleka. Počítám ale, že kolem 200 lidí má registrováno před 2450 dny, poslední přihlášení před 2450 dny.
Bylo by super buď po nějaké neaktivitě mazat, nebo třeba barevně odlišit (červená - neaktivní déle jak rok, Šedá neaktivní méně jak rok, Žlutá - neaktivní do týdne a Zelená - přihlášen dnes) nebo tak něco :)
27.7.2016 20:06:45

neaktivita
To by bylo super.
Stačilo by zašednout nick uživatelů, kteří mají delší neaktivitu. Ono už je pak jedno, jestli tu nebyl 9 měsíců nebo rok.

28.7.2016 07:29:28

..
tak rok je dlouho..ae treba 2 měsíce..tě má sem tam ještě smysl psát. ti co jsou neaktivní 5 let asi ne. každopádně by to k zahození nebylo

28.7.2016 09:01:07


A k čemu to bude dobré ...
... já jsem spíš proti. Že je někdo neaktivní 2 roky neznamená, že přestal hrát deskovky. Třeba se před dvěma roky přihlásil, protože potřeboval stáhnout nějaká pravidla a třeba sem chodí bez přihlášení a web sleduje. Nic bych určitě nepromazával, protože databáze hráčů je dobrá věc. Proč se nekontaktovat na člověka, který se tady nepřihlašuje, ale hry hraje?

28.7.2016 12:06:05

ja som za
komu je na čo neaktívny užívateľ. Ja by som to mazal po troch rokoch neprihlásenia het. . Iba to tu plevelí. Ponechal by som len napr. z tromi hviezdičkami alebo by to fungovalo len na otázniky. Koniec koncov, funguje to takto na X weboch, ak sa náhodou človek chce prihlásiť, tak sa bude musieť znovu registrovať, nebude zbytočne brať nikomu nick v budúcnosti a nebude tu zbytočne veľa neaktívnych kont. Je mi jasné, že je tu veľa stalkerov, ale takým konto netreba ak ak chcú len niečo stiahnúť, tak nech sa regnú a po 2 rokoch by boli vymazaný. Ak by sťahovali častejšie, tak good for them...

28.7.2016 12:15:21 | Upraveno autorem (porovnej)

stOKYi
Stalkeři?

28.7.2016 12:17:28

Mecenáš trolíků
""Že je někdo neaktivní 2 roky neznamená, že přestal hrát deskovky...třeba sem chodí bez přihlášení a web sleduje... Proč se nekontaktovat na člověka, který se tady nepřihlašuje, ale hry hraje?""

Taky nejsem moc pro mazání, ale uniká mi význam toho co jsi napsal. Pokud chci někoho kontaktovat přes zatrolené hry, tak mu napíšu zprávu. Ale pokud sem chodí bez přihlášení (a má zatrolenky ve spamu, nebo vypnuté zasílání na mail) tak se stejně nedozví že ho někdo sháněl.

Stačilo by po určité době neaktivity zašednout nick, nebo změnit ikonku kostky na dejme tomu změnit ikonku kostky na něco jiného. Po přihlášení změnit zpátky. Myslím, že to by až takový zásah nebyl.

28.7.2016 12:32:01

Sleepy
Kdyby tu slo lajkovat tak bych ti dal palec ale ze to nekde tak pisu tento zbytecne dlouhy komentar jako ze presne s timto nazorem souhlasim.

28.7.2016 14:03:38

Uprava
Proc mazat??? Stacil by filtr / razeni podle posledni aktivity.

28.7.2016 17:05:55

to Havelock
však jsem psal promazavat nebo aspoň barevně označit.. filtr by taky stačil, to už je jedno, to se dá i kombinovat

28.7.2016 20:41:47

Vybíráme z Bazaru

Sumatra (Reiner Knizia EN) - nerozbalená ve fólii
Sumatra (Reiner Knizia EN) - nerozbalená ve fólii
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas