Formulář "Návrh na vložení nové hry"

Ahoj,
doposud jsem byl na ZH spíše pasivní uživatel (jen pár diskuzí a nákupů).
Dnes jsem narazil na nějaká rozšíření hry The Duke, které jsem přes formulář "Návrh na vložení nové hry" vložil, tak jsem si k této zkušenosti dovolil založit tuto diskuzi (pokud uznáte, že to není na samostatnou diskuzi, tak se omlouvám).

Navrhoval bych do fomuláře přidat tyto kolonky:
Popis hry - vkladatel by rovnou mohl vložit popis.
Obrázek - možnost rovnou nahrání obrázku hry, který se pak zobrazuje hned pod názvem na kartě hry.

Je jednodušší tyto věci zadat najednou při zakládání hry.

K obrázkům se váže otázka, jak je to zde s politikou přebírání obrázků např. z eshopů nebo prostě z jiných serverů? Ohledně takovýchto dotazů mi zde chybí nějaká sekce FAQ (nebo jsem ji aspoň nenašel).

Také mi přijde škoda, že jsem zadal nějaké hry přes ten formulář a vůbec zde není něco jako "seznam navržených her" - ale to je možná jen pro uživatele s vyššími právy?
3.2.2015 11:50:47

Můj náhled:
Seznam navržených her mají k dispozici jen administrátoři s příslušnými právy.

Co se týče popisku a obrázku hry:
Obrázek předpokládám, že dohledává admin, který hru schvaluje. Z cizích stránek se nepřebírá, max. pokud bys k obrázku měl práva (tzn. na tom eshopu by byl Tvůj obrázek).

Popisek hry je jednodušší psát zvlášť, protože k němu pak máš i možnost formátování atd. Asi by to v principu šlo přidat přímo k formuláři pro přidání nové hry (z mého pohledu), ale myslím že ne každý chce hned psát popisek, nebo ho má předem nachystaný. Takže je lepší hru schválit "holou" - tím pádem k ní může např. okamžitě běžet diskuze - a popisek dodat časem.

3.2.2015 13:18:54

...
Nebo k ní může někdo okamžitě nahrát obrázky ;) :D

3.2.2015 13:33:25

Main obrázek
A kdepak ho ten admin asi vezme, co...

3.2.2015 13:33:50

Pelly
to je jeho problém :D

3.2.2015 13:37:59

Kew
OK, obrázek je asi lepší nechat na adminovi, jinak by tam obyčejní uživatelé začali dávat obrázky z jiných serverů a to jistě nechceme.

Popis hry jsem myslel, že by byl ve té fázi zadání nové hry nepovinný - buď ho zadavatel vyplní nebo ne. Samozřejmě by bylo fajn, aby šel popis zadat včetně formátování.
Šlo mi ale především o možnost zadat hru rovnou i s popisem, pokud zadavatel chce a má tu možnost (když zadávám hru, tak to chci rovnou udělat pořádně ... a abych nemusel čekat na schválení hry a pamatovat si, že tady ještě chybí dodat popis).
No, je to jen návrh.

Mimochodem, je tu někde vlákno / info / článek s tím, jaké jsou a jak se získávají hodnosti (takové ty ikony vedle nicku)? Blbě asi hledám :)

Edit: Ještě mi přijde zajímavé, kdyby byla možnost hledat hru podle roku vydání a případně si dát zobrazit nově zadané/vydané (asi by šlo udělat jen zadané) hry.

3.2.2015 20:01:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Pár informací
Pole pro vložení popisku není v tom formuláři úmyslně, protože se taky může stát, že admin hru neschválí (ne úplně zřídka se děje, že si vkladatel jen nevšimne, že hra v katalogu už je). A pak by to byla ztráta jeho času a kdyby takový kus mé práce přišel vniveč, docela by mě to štvalo. Takže se této situaci tímto návrhem snažím předcházet (čímž netvrdím, že by to eliminovalo veškeré riziko, že něčí práce přijde vniveč, ale přeci jen je to riziko menší).

Systém ikonek a bodování zde: http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/system-bodovani-uzivatelu-754/ (mám v hlavě nějaký plán na jejich rozšíření o "badge", ale nestíhám a hlavně nemám šikovného grafika, který by ty badge nakreslil ve stylu našeho trolíka).

3.2.2015 22:12:11

Nově zadané hry...
Nejsnáze si nově vložné hry do katalogu vyjedeš na úvodní stránce ZH, kde jde překliknout záložka tak, aby se zobrazovali pouze nové hry (a nic jiného). Je to poslední záložka "Hry". Přímý odkaz zde: http://www.zatrolene-hry.cz/?feedTab=games

3.2.2015 22:13:38

Autor/Vydavatelé
Ahoj, píšem do tejto diskusie v nádeji, že sa to dostane na príslušné miesta :)
Mal by som otázku, resp. návrh čo sa týka vkladania názvu autora alebo vydavateľa ak sa snažím pridať na stránky novú hru. Pri vkladaní názvu sa mi automaticky ponúka filtrovaný zoznam pre zjednodušenie vyhľadávania (čo je fajn), ale nie je možné zadať informáciu mimo tento zoznam (priznávam, jednalo sa o dosť staré hry, takže pôvodné vydavateľstvá už ani neexistujú).

Je možné to nejako opraviť alebo pridať možnosť vloženia nového autora/ vydavateľa (napr.nejaké tlačítko...) do zoznamu ???

28.6.2015 19:29:43

Funguje vam ten formular?
Mam takove podezreni, ze aktualni navrhy o vlozeni nove hry mizi nekde v cerne dire.

16.7.2015 11:13:24

funguje
Jaké hry jsi navrhoval a neobjevily se?

16.7.2015 11:43:10

Mistfall
Mistfall (dokonce 2x, protoze poprve jsem fak nevedel jestli to proslo).

EDIT: dik za protlaceni.

16.7.2015 11:56:56 | Upraveno autorem (porovnej)

protlačení
nic jsem nedělal, takže není zač

16.7.2015 17:31:42

Vulcano
Já bych tento problém řešil nějakým polem pro poznámku.

Nejsou to vždy jen autoři a vydavatelé mimo databázi, na co bych chtěl Caulyho upozornit a podle mě bude lepší mu takovou zprávu poslat poznámkou spolu s návrhem než samotnou SZ. Nehledě na to, že někteří uživatelé stále nevědí, komu psát.

16.7.2015 17:34:38

přidání autora
Tak teď by to chtělo přidat Christophera Fergusona jako autora (viz např. http://www.kickstarter.com/projects/1078944858/templarmech-inquisition-the-simultaneous-turn-card).
Mám tedy napsat caulymu?

31.7.2015 14:46:24

Duirin
Můžeš a když už tak napiš i Savagerovi.

Ale jinak můžeš navrhnout hru bez autora a třeba ho přidají. Nejlépe zkombinovat...

31.7.2015 14:56:41

Wolfsen
OK.
Já jsem hru navrhnul, ale neni tam zadna kolonka na tu poznamku (jak jsi tady driv zminoval, ze by byla dobra), aby se pridal autor...

31.7.2015 17:30:58

Mě taky...
Zdravím,
jsem včera také přidával dvě hry do seznamu a bohužel u jedné mi to nepovolilo přidat jméno autora ani vydavatelství (Candy - Bonbóny od Beleduc) a u druhé hry mi to povolilo vydavatelství, neboť bylo v předdefinovaných (Navlékej, nečekej).
Na koho se v tomto případě obrátit? Lze poslat někomu ty údaje, aby byly následně upraveny?
Zároveň bych chtěl poslat popis her a foto, ale to lze až po "zveřejnění" hry, je tak?

A dotaz na adminy - proč je u hry vždy zatrženo CZ a PL u názvu hry a nejde to odznačit? Když chci přidat další název hry (třeba AJ, NJ), tak jej sice přidám, ale opět se u tohoto řádku zobrazuje jen CJ a PL jazyk.

Díky,
Myšák

21.3.2016 10:00:29

Mysak
Napiš Savagerovi.

Popis a foto lze opravdu přidat až po schválení záznamu.

Volba CZ/PL určuje jaký název se ukáže jako hlavní na české a polské (www.trollowe-gry.pl) verzi webu. Nemusí to být nutně název v přísl. jazycích (vzhledem k tomu, že většina her ani takový název nemá).

21.3.2016 11:38:21

Aha...
nějak mi uniklo, že Zatrolenky expandovaly na sever k sousedům. Tak to pak vysvětlije vše. Díky, Wolfsene.

21.3.2016 11:47:01

Vybíráme z Bazaru

Frostpunk - Miniatures Expansion krabice od 1 Kc
Frostpunk - Miniatures Expansion krabice od 1 Kc
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas