Pošta na Slovensko

Jelikož bydlím kousek od Slovenských hranic - Hodonín - pošta Holíč cca. 7 km, jsem ochoten "sem tam" poslat nějakou zásilku ze Slovenské pošty kamkoli si řeknete. Abych tu však nedělal "kurýra zdarma" - přece jen 7 km tam a 7 km zpět + čas strávený na poště atd. atd. bylo by vhodné aby se domluvili lidé z určité lokality a poslal bych třeba větší balík, tzn, více her najednou.
Tím pádem by se ušetřilo a vy by jste se podělily o náklady na poštovné. Kdysi sem tak dvěma lidem posílal Nexus ops a co si pamatuji, vycházelo poštovné cca. na 5,10 Euro na dobírku.
Fígl je v tom, žýe dobírkovou poukázku bych musel řešit přes kámoše na Slovensku, se kterým sice nejsem denně v kontaktu, ale pro chechtáky bych si v rámci návštěvy zajel. To by se doladilo. Nějaké drobáky na cestu.
Ale peněz na zbyt nemám, takže nemůžu si dovolit najendou zakoupit hry za 150 Euro a čekat na peníze. Nicméně určitá možnost tu je a jak pšíu, doalidlo by se to.

A odkud hry brát? Jezdím min. 1x za měsíc do Brna s děckama na šachy, takže připadají e-shopy v Brně. Planeta nebo Černý řytíř, even. Odysea.

Kdo má zájem o tuto mimořádnou nabídku, at se mi ozve do SZ. A ne že Vás bude polovina Slovenska. :-))
27.9.2011 14:17:40

Fíha to je ponuka :)
A nechcel by si to rozbehnúť ako solídny biznis. Predsa len poštovné z CZ je celkom drahé plus konverzia na pošte nejakých 6 eur. Vždy by sa dalo na tom ušetriť a ty by si mohol aj zarobiť.

27.9.2011 14:29:44

kardo
O nějaké "rýžování" nemůže být řeč.
V podstatě má představa je taková, že by to odesílalo tak 1x za 1-2 měsíce. Žádne on-line. A jak jsem řekl, bylo by to pouze z E-shopů v Brně, kde jezdím a mám to skoro po cestě.
Nevím ještě kde je Rytíř - tam jsem nebyl, ale Planetu znám a protože sem tam už bral. A v podstatě by se jednalo jen o nezbytné náklady na cestu tam a zpět, pří. nějaké balné - ale to moc není. Sem tam lepidlo, provázek, papír. Prostě mne to napadlo, že bych tak "bratrům" ze Slovenska pomohl.

27.9.2011 16:13:27

Kent
Vďaka za ponuku, to poštovné z ČR je naozaj brzda. Zatiaľ nehodlám využiť, pretože sa chystám do Planety osobne spoznať kluky brnenský :-), ale môže sa zísť do budúcnosti. Túto sobotu budeme na Baťovom kanáli - v Skalici nás nájdeš podľa toho, že bude v prístave stáť historický autobus - Škoda RTO s červenou hviezdou na chladiči! :-)

27.9.2011 18:31:08

Kent
Super ponuka, dakujem a urcite sa niekedy ozvem. Tiez planujem vylet do Brna navstivit Planetu a spoznat chalanov osobne. Inak budem na Fenixcone (pravidelne uz asi 13. rok)
:D

27.9.2011 18:54:48

all SK
Pchaáá, do Skalice jezdím na kole. :-))
Ale netuším co tuto sobotu bude. Nicméně, pokudd by si tam byl odpoledne, možná by jsem se i stavil dát nějaké to pivko na "výklopník" ? To je teda už u nás v Sudoměřicích, ale to je kousek.
No a pro ostatní Ono v té planetě je většinou Hrabinho - brácha Aekena a nebo Jarwis. Teda co sem tam byl, tak sem tam nikoho jiného nepotkal. :-))
A kdyby ste někdy neco potřebovali, tak s tím není takový problém.

27.9.2011 22:13:53

skoda
ze Si sa neozval skor,strasne som chcel dobyvatelov vesmiru za 99Kc.Som z Bratislavy takze ziaden problem.Dobre vediet o Tebe.

2.10.2011 19:01:32

for hráči ze Slovenska
Ve čtvrtek jedu do Brna a budu brát z planety objednanou hru. V pátek budu posílat vydraženou jinou hru ze Slovenské pošty v Holíči tomu kupujícímu. Naposledy se tedy ptám, zda tam někdo něco nechce? Mohl bych to poslat také s tím balíkem v pátek a měl by to za Slovenské poštovné? Je to sice na rychlo, ale kdby měl někdo zájem o hry, které jsou skladem, at se ozve.
Příp. vzkazy SEM.

24.4.2012 06:37:25

kent
tvoja ochota nepozna hranice. Bodaj by bolo takych ludi viac! A v buducnosti budem na nu mysliet!

24.4.2012 11:49:01

to Magor
Tak schválně tam nejedu, ale stejně nikdo nereaguje. Jak jsem psal, do středy do večera to platí. Ve čtvrtek ráno odjíždím do Brna a v pátek budu posílat ten balík z Holíče. Tak to nechám tak, at už se někdo ozve nebo ne.

24.4.2012 11:54:34

Hry na Slovensko
Tak mohu konstatovat, že nabídku využívá zatím jen Johan. V současné době mu posílám další dvě hry z pošty Holíč - SK. Jen to připomínám, že je zde stále ta možnost.
Do Brna sice teď nejezdím, až po prázdninách, ale pokud by měl někdo o něco zájem, ať se mi ozve do SZ.

16.7.2012 09:21:47

Prevážač
Bývam na Slovensku ale som v Brne - takže ak budete niekto niečo potrebovať stačí dať vedieť. Preveziem cez hranice a môžem poslať ;-))) samozrejme free :-)))

11.1.2013 12:28:49

ad Styrax
Ešte by nebolo zlé vedieť, kde na Slovensku bývaš :).

11.1.2013 12:42:38

Vybíráme z Bazaru

Cartagena
Cartagena
Akt. cena: 207 Kč
Končí za: 5 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas