Míchačka karet


Zdravím má někdo zkušenosti s míchačkou karet. Funguje i když jsou karty v obalech (od FFG)??
25.2.2018 17:24:05

míchačka
Osobní zkušenost nemám, ale taky jsem o ní uvažovala, a vybavuju si, že už se to někde tady řešilo, přičemž lidi psali, že u míchačky existuje riziko poničení karet, a není to vyloučené ani u těch dražších kousků, co se třeba využívají v kasínech, nemluvě o těch za pár stovek, které by si člověk nejspíš pořizoval. Když ti to sežvejkne karty na poker, tak si za pár korun pořídíš novej balík, ale kdyby to žvejklo byť jednu kartu z nějaké dražší hry, tak to člověka asi dost zamrzí. Každopádně já jsem ten nápad z tohoto důvodu zavrhla.

25.2.2018 21:06:13

nefunguje
pred par lety mi zena koupila nejakou beznou, za par stovek, a nebylo to dobre. Micha to jen standardni format karet a to tim musis prohnat balik nekolikrat. Navic vetsina deskovek ma mensi karty, ty to nemicha vubec. Za me nedoporucuju, rucni prace je rucni prace ;)

26.2.2018 08:31:58

...
Neexistuje snažší a rychlejší činnosti než míchání karet v obalech. https://www.youtube.com/watch?v=zjLp5wh5y90

26.2.2018 15:26:29

Vybíráme z Bazaru

První Marťané
První Marťané
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas