Ziar nad Hronom, Zarnovica?

Pozdravujem všetkých hry-chtivých, sám som taký, no nemám v okolí nikoho, kto by sa pripojil... boo by super, keby sa niekto našiel, resp. partia na pár moderných hier.. pár sám vlastním, plus som fanúšik print and play a sám ich dosť vyrábam - je to fajn hobby...len niet s kým hrať...
ozvite sa, ak je možnosť, chuť
21.5.2017 20:50:45

SKoN
ahoj, davam Ti do pozornosti hernu akcii, ktoru mas velmi blizko:

http://www.deskozrout.cz/topic/7440-termin-a-zakladne-info/

prihlaska je tu:
http://www.deskozrout.cz/topic/7441-prihlasky/

21.5.2017 23:08:01

ZH
Viem, že bola jedna partia ktorá sa stretávala na plavárni v ZH, tam mali nejaký priestor. Už sa tam nestretávajú, ale možno pokračujú niekde na súkromí. Skúsim niečo zistiť.
Napíš aké máš hry ;-)

22.5.2017 06:39:23

SKoN
SKoN je inak výborný nápad, Klaymen tam zvykne priniesť fakt dobrú jablkovicu :D

22.5.2017 06:53:41

SKoN
tak na to by som sa šiel mrknúť... ale pri mrkaní by asi neostalo :) ďakudíky za tip, v komunite som nový a bohužiaľ nemám v okolí žiadnych gamerov - ak nerátam občasných šachistov, ktorí neradi vybočujú zo svojich koľají...

tých Žiarčanov bz som skúsil pohľadať, snáď sa neporoztrácali do sveta..

a čo hrávam? mám rád abstraktné strategické, z nich najmä TAK a najnovšie Onitamu, mám doma Carcassonne - poznáte aj solitér verziu? mám doma takisto Ubongo extrém a to je fakt že zaberá na kečku..
zohnal som si teraz Kameň papier zbrane, to môže byť celkom fajn... len niet s kým vyskúšať.. mám aj Sabotéra aj s rozšírením...
a veľmi rád by som vyskúšal Fury of Dracula...zatiaľ ju nevlastním, ale pracujem na tom...na jednej ruskej stránke som našiel všetky kópie kariet a plánu, všetkého, čo k hre patrí... keby som si ju tlačil a vyrobil sám, vyšlo by ma to na nejakých 12-13 euro, čo je celkom fajn oproti cca.60 z obchodu...len mať s kým si zahrať :)
čo hrávate vy?

12.6.2017 21:44:26

;-)
Napísal som ti súkromnú správu ;-)

13.6.2017 09:27:48

Eolair
Tak to je moc, warezak na deskovky co ani nevie ze je warezak. Chlape, s tymto by som sa teda nechvalil. Dobra rada, piratenie by som si nechal pre seba a urco nenosil take hry do komunity.

13.6.2017 09:30:37

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - druhá edice (CZ)
Zombicide - druhá edice (CZ)
Akt. cena: 1990 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas