Uherské Hradiště

Zdravím, je tady někdo z Uhersko hradišťska?
1.2.2018 20:00:15

UhH

ahoj, jsem ze Zlechova. Jinak uz je zde diskuze na tema Uherské Hradiste zalozena.

1.2.2018 21:57:40

UhH
Sem si az ted vsiml, je dost zapadla. Bylo by fajn kdyby se podarila najit skupinka lidi na pravidelne hrani v UH

2.2.2018 21:16:04

prostory
nejsem z UH ale z města poblíž. Vždy je spíš problém najít nějaké prostory vhodné pro pravidelné deskoherní srazy

2.2.2018 22:34:16

Hrani
Popravde mam cas jen nekdy a jsem liny nekam jezdit. Navic na to nemam cas. Ale kdyz hrajem tak u nas v kavarne bez problemu muzem hrat.

2.2.2018 22:54:02

hrani
Ahoj,

taky nekdy o vikendu bych se pridal.

5.2.2018 16:13:37

Hraní
Též jsem z okolí UH, záleželo by, co by se mělo hrát, na nějaké hraní bych se též urval, ale ne takové ty obecné hry jako Carcassone, Osadníci.. spíše něco zajímavějšího.

8.2.2018 14:10:14

Hraní
Ještě jen tak doplním, kdyby někoho lákaly bitvy fantasy miniatur ala Warhammer Total War, jen na stolech, hráváme pravidelně každou středu navečer v Napajedlích, učíme to tam mládež, je tam vše včetně několika armád k zapůjčení, takže na čumendu může kdokoliv:)

15.2.2018 10:25:56

Místo pro hraní deskových her v Uherském Hradišti?

Ahoj,

Neporadil by někdo nějaké místo v Uherském Hradišti a blízkém okolí, kde se dá sejít a zahrát deskovky? Nějaký salónek, levný pronájem místnosti, nebo tak něco. Zatím se mi nepodařilo nic příhodného objevit. Předem díky za jakoukoliv radu.

27.6.2020 15:45:27

Přesouvám ještě pozůstatek z té druhé diskuze (nutno číst odspodu jako klasickou diskuzi))
Seth

Teprve začínáme

Jsme nováčci, o žádné velké hraní se zatím nejedná. Jsme 2 a potenciálně až 4, ale ve 4 jsme ještě nehráli. Co se týká her, tak zatím zkoušíme všechno možné, zjišťujeme, co nám sedne (např. SW:Rebélie nás hodně baví).

----------------------------------------------------------

Siki.PS

Zlechov

Hravali sme v hospode a vse v poho.
Pak sem si zaridil hernu doma, ale ta ted nefunguje.
Kolik vas je a co hrajete?

----------------------------------------------------------

Úderník

V Boršicích u Buchlovic se myslím pravidelně schází nějaká skupina u někoho doma, psali mi kdysi.

Problém hracích prostor jsem řešil i na Bzenecku....najít místo s velkými stoly a velmi dobrým osvětlením a ještě možností v klidu hrát bývá trochu oříšek.

28.6.2020 11:34:06 | Upraveno autorem (porovnej)

UH
V Hradišti ani v okolí bohužel o ničem takovém nevím, kdyby byla alespoň hospoda s uzavřenějšími boxy nebo tak něco, že by se tam člověk zašil s hrou a nevypadal na okolí jak mimoň :) bylo by to fajn. Nějaká deskoherna tu nikde není, to by tu musel být nějaký shop zaměřený vyloženě na to s majitelem nadšencem, co by tam šoupl ze 3 stoly a lidi by tam chodili hrát, ale to funguje jen ve větších městech. Hrát u někoho doma je fajn, ale špís když se parta lidí dobře zná, většinou si nikdo nepozve domů úplně cizí lidi :) Ale kdybyste někdo něco našli, domluvili.. jedna parta měla pronajatou cimru v UH na náměstí v podkroví slováckého divadla myslím, chvilku jsme tam chodili, ale spíš tam chlastali než hráli :) a brzo to zabalili (platil se nájem). Nebylo by špatné mít pronajatou cimru, kde by se lidi scházeli, střídali a různě hráli kde co, ale to chce víc "zodpovědných" jedinců, aby se případný nájem zaplatil a člověka to nestálo ranec, obzvláště, když se tam dostane třeba 3x za měsíc.

14.7.2020 08:28:11

Zablesk naděje

Hrát v UH je fakt problém.????
Já za stálou skupinou musím jezdit do Zlína.
Ale jestli půjde vše podle plánu, tak jeden ze spoluhráčů bude na podzim otvírat stálou hernu ve Zlíně.
Takže aspoň trochu záblesk naděje.

15.7.2020 15:05:23

...
Město určitě má nějaké prostory a dá se to rozjet pod záštitou DDM jako veřejný zájmový kroužek (podobně to rozjeli v nedaleké Strážnici) ale k tomu je potřeba mít hodně entuziasmu a času

15.7.2020 17:56:37

Strážnice..
Ze Strážnice pocházím :) Hned bych zašel, bohužel teď už jsem spíš blíže UH. Ve Zlíně co vím dlouhodobě frčí ta Radegastovna, už jsem se tam chystal, ale Zlín je pořád dost z ruky a nakonec jsem seznal, že zas takový nadšenec nejsem. Jinak jo, všechno jde, když se chce, ale musí být na to kapacity, čas, jak už je rodina a další zájmy, je to těžké.

17.7.2020 08:27:50

Kyjov
Jinak v blízkém Kyjově se léta schází skupina na hraní náročnějších deskových her a novinek (kontakt uživatel ASSAD), hrají v restauraci I.P. na nádraží , kde je dlouhodobě znají a hraní tolerují....párkrát jsem s nimi hrál, fajn parta, byť výběr jejich her a časté střídání titulů je mimo můj záběr.

19.7.2020 11:39:06

Seth
Misto se najde v jakekoliv hospode.

Spis by to chtelo vedet co hrajete za hry a co by ste chteli hrat.

1.8.2020 21:33:04

Siki
Tak jak pro koho a jak na co.. možná nějaké magicy, já raději soukromí nebo uzpůsobenou "hospodu", kde jsou na hráče buď zvyklí nebo tam na tebe jednoduše nehledí jak na blba, co sis to tam roztahl, nedej bože jak tam celý večer cuckáš jednu kofolu. Ideální třeba hospoda s boxy s velkým stolem, kde na vás neni tak vidět, ale já nic podobného v okolí neznám, tak nějak mi spíš líp vychází čas od času vyrazit někam na nějakou deskoherní akci, turnaj, chatu na 1-2 noci a tam si zahrát oblíbené hry třeba do rána, ale samo mít skupinku zapálených nadšenců v okolí je super, jen ještě musejí být nadšení do podobných věcí :)

11.8.2020 14:43:50

souhlas
Hospoda skutečně nebývá ideální místo, pouze jedno z možných nouzových řešení. Hrát hry na zapatlaném stole s kdovíjakým ubrusem, většinou mizerným osvětlením a všudypřítomnou televizí je třeba pro mě nepřijatelné.

Takže klubovnu, popř prostor který se dá upravit pro hraní...

11.8.2020 17:41:39

Nic nikomu necpu
Bowling ve Zlechove ma spoustu prostoru.

Ubrus neresim, pouzivam podlozky. Osvetleni je nekdy problem.

Muzem tady debatovat o sto sest, ale dokud v uhh nevznikne obchod s deskovkama a hernou tak stejne nic lepsiho nez hospoda nebude.

Vsechno je o penezich, kazdy chce neco za pronajem.

Pokud by byl velky zajem, coz neni, tak mam k dispozici dum, ktery by sel upravit jako herna.
Je to v Polesovicich a je to mimo stred nejakeho děni takze v tom nevidim ani potencial.



11.8.2020 21:04:59

pravvidelné hraní - knihovna Kudlovice
dědina poblíž Uherského Hradiště (autem 7 minut)

Dokud nepřišla corona, hrávalo se každý pátek +- od 19:00 (podle domluvy) do odpadnutí v místní knihovně.

Spousta her

pod knihovnou je hospoda odkud se dá nosit "občerstvení"

jakmile pominou omezení, pravděpodobně se začne nanovo

případní zájemci mě kontaktujte prosím přes zprávu

25.12.2020 12:00:39

Podolí
Zdarec, kdo by měl zájem, můžeme si zahrát kdekoli v okolí anebo se domluvíme u nás v Podolí. Stůl máme solidní (pro 8 hráčů aspoň.). Nejčastěji hrajeme Scythe, Mars, Civilizaci sid meier's + rozšíření Sláva a Bohatství, 7 divů světa aj. Máme chlaďák, dá se domluvit i bečka :)

29.12.2020 15:31:29

Marok
Ahoj, už jsem psal i Faustovi, Podolí mám ještě blíž (O.N.Ves) a též se rád někdy zúčastním.. až se věci vrátí nebo alespoň přiblíží normálu :)

30.12.2020 15:24:49

Hraní
Zdravím, pracuju v UH, bydlím u Strážnice směr Veselí nad Moravou. Nemám problém se kamkoliv v okolí dostavit a změřit síly. Her na které se práší mám dost ???? Jestli není, tak bychom mohli vytvořit skupinu na FB a tam se domluvit již konkrétněji.
Zdeněk

19.1.2021 10:50:41

Zdenee
Pokud neni Dolni Nemci prilis mimo Tvuj dosah, tak se muzeme nekdy domluvit na hru u nas. Samoze dalsi hraci jsou vitani...

19.1.2021 10:59:55

zebedee
Není problém, je to zajížďka cca 15 min.

19.1.2021 12:23:31

Zdenee
Tak to máme kousek, též dělám v UH, pocházím ze Strážnice a bydlím někde mezi :)

19.1.2021 15:32:01

Vybíráme z Bazaru

Labyrinth Junior - Spidey and his Amazing Friends
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas