hranie stoloviek v Žiline


Dajte vedieť kto hrávate alebo chcete hrávať v žiline..
22.3.2018 11:03:02

Žilina
my hrávame skoro pravidelne raz do týždňa v Barique na bulvári - cca 2 hodiny (mám rodičovské povinnosti, preto ten krátky čas :)) a sme takmer vždy 4ja (asi by sa dalo hecnúť aj na viac ľudí, ale poväčšine tento počet stačí - na Rising Sun a Scythe by ale asi bolo lepšie hrať vo väčšom počte).

hráme Scythe, Blood Rage, Rising Sun, GKR: Heavy Hitters, Rum & Bones: 2nd Tide, Zombicide (modern/black plague/green horde), ak je šanca a máme viac času tak aj menšie hry ako Black Fleet, King of Tokio, Grimm Forest, Covile... (ešte tam je kopa hier, ale toľko času zase nemáme...) :D

Koľko vás je, resp. si sám?

26.3.2018 11:11:15

Hranie
Hrávam s kolegami alebo sem tam si susedia s baráku zahrajú.. Ale take hry ako spomínané scythe alebo talisman je lepšie hrať viacerí..

17.4.2018 13:14:34

ZA
my sme 4ja, vieme byť ale aj 5-6... keď tak môžem dať vedieť keď budeme hrať nabudúce. (Bohu žiaľ, sme časovo obmedzený na 2 - max 3 hodiny (niektorí z nás majú malé deti, tak preto :P)

19.4.2018 09:02:46

Super
Napodobne. Bud musim nieco doma dorobit alebo som s deckami takze cim je viac moznosti tak je o to vyssia sanca ze nieco z toho bude.
Staci mi napisat hadam si to stihnem precitat dost skoro..

19.4.2018 22:20:27

ZA

Čaute, neviem na koľko je toto ešte relevantná diskusia ale ak ešte stále hrávate v ZA tak by som sa rád pridal. S manželkou hrávame stolné hry od tých pre najmenších, až po hry ako Brass alebo Eldritch Horror (kompletný zoznam mám v profile). Taktiež hrávam aj wargamingove tituly ako napr. Warhammer 40k a Warhammer Underworlds: Shadespire.

18.9.2018 08:39:21

@slavemaster
Ahoj,

aktuálne to je - akurát o týždeň sa začína semester (2 chalani ešte študujú) - tak sa začína sezóna :)

Ale s Warhammerom si ma potešil - ja začínam s WH, ale s titulom Age of Sigmar (má to ľahšie pravidlá ako W40K) - vedel by som požičať jednu armádu na hranie keby bola chuť.

Dám vedieť sem deň vopred keď budeme niečo hrať - môžte sa pridať :)

18.9.2018 10:01:21

Vybíráme z Bazaru

Clans of Caledonia (EN)
Clans of Caledonia (EN)
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas