Bratislava

Sme traja a raz za mesiac, za dva si zahrame Cavernu, Lewis and Clark, Elder Sign, Carcassonne, Stone Age, Vikingov ci Whitechappel... obcas by sa zislo, keby nas bolo viac, ako traja hraci :-)
4.6.2016 23:26:08

Bratislava
Ahoj hravame cca jednou tydne + nejaky soboty
Promenlive mnozstvi od 4 do 10 jak to kdy vyjde.
Hrajeme cokoliv ale vetsinou spis komplexnejsi eura.
Mame diskuzni skupinu na deskozroutu.
Pokud si tam vytvorite nicky muzu vas dat do skupiny a pak se muzete zapojit dle libosti
http://www.deskozrout.cz/topic/4751-co-priste/page__st__1940#entry121078

6.6.2016 10:28:47

Bratislava
Ahoj, sme dvaja (niekedy traja), a kedykolvek sa da (1x-2x mesacne) tak si radi zahrame nejake spolocenske hry. Po dlhom dni davame vacsinou iba pohodovky ako Ticket to ride, San Juan, Doba kamenna, tibet, katan, metropolys, ... ale radi si zahrame aj dlhsie a komplexnejsie hry. Stretavame sa u nas doma (Dubravka). Mame peknu kolekciu hier a radi sa ucime aj nove hry. Boli by sme radi, keby sme sa mohli zahrat pravidelne, aj ked jeden z nas nemoze. Ak by mal niekto zaujem, prosim dajte vediet...
FYI: sme tridsiatnici s malymi detmi (ale vecer chodia spat skoro a nemame problem ani zohnat babysitting keby niekto preferoval stretnut sa inde). Manzelova slovencina nie je najlepsia, ale pri vacsine hier na tom nezalezi aj aj San juan (cesku verziu) sa naucil rychlo aj ked ma radsej Puerto Rico.

24.1.2017 14:12:13

hey
parada, tiez som z Dubravky !
Samozrejme miesto mam tiez a kolekcia hier sa rozrastla, v profile ich mam spisane. Nejako by sme sa vedeli dohodnut. Verim tomu, kedy a kde a co :-)

24.1.2017 18:41:23

karlovka
ahoj ludkovia,
tak ďalšia matka malého dieťaťa by sa rada pridala smer Dúbravka. S časom je to komplikované, hry kupujem ale nemám s kým hrať. Ešte k tomu robím na smeny, čiže nejaká pravidelnosť nehrozí, ale 1-2x za mesiac by bolo super. Hlavne ste blízko :) btw ja dosť často možem aj cez deň... dajte vedieť

24.1.2017 21:38:38

Ahojte
to je fakt parada. Uz dlhsie sa snazim najst nejake blogy ci diskusie na roznych portaloch, kde by sa dalo najst hracov v blizkosti, ale doteraz to bola marna snaha. Wuuduu, mas peknu a aj dobru kolekciu hier. o vacsine sme iba citali, ale niektore mame a pozname.
Aenea, mam ten isty problem. kupujem hry, ale nemam cas ani moznost sa ich hrat. niektore su este vzdy zabalene. Dufam, ze teraz dostanu sancu.
U nas to cez den nepojde, kedze cez den sme v praci a viken travime s detmi, ale vecere mame volne aj cez vikend, a vtedy mame aj vacsiu sancu na dobry babysitting. Nam sa da tento tyzden stvrtok vecer alebo sobotu (alebo sobotu aj poobede, max 3 hodiny)
Alebo sa mozme stretnut najprv len tak na kavu. Dajte prosim vediet ako to vyzera u Vas.

25.1.2017 10:52:50

dubravka
Ahoj,
ja jsem z karlovky takže dubravka taky na dosah.
rad se prilezitostne pridam. I neco slozitejsiho se u me v kolekci najde.
Co mam tak muzu i naucit.

25.1.2017 14:58:34

všetci
waw, blýska sa na lepšie časy :D
ja odchádzam v piatok na lyžovačku, navrat 5.2. Najbližší volný termín ktorý viem potvrdiť je 9.2. čas kedykolvek. Prípadne aj 8.2. ale to až cca od 18tej. Budeme si písať sem alebo radšej hromadne mailom? Alebo iné nápady?

25.1.2017 21:46:01

PAWG 2017
Kto si chce kvalitne zahrať, vo februári máme túto akciu:
http://www.deskozrout.cz/topic/6563-organizacia-pawg-2017/ V prípade záujmu ma kontaktujte na pecovarhy@gmail.com

26.1.2017 13:52:22

Doplneni
Ja bych k tomu jen doplnil ze je to babyfriendly, dogfriendly, zkratka pohodovy. Je to sice 4 denni ale neni problem se zastavit jen na par hodin a neco zahrat, nebo jen tak kuknout. Je to v arealu Rozalky kde se da využit i doprovodný program ( konici , minizoo )

26.1.2017 14:12:13 | Upraveno autorem (porovnej)

kontakt
mne radsej napiste spravu, to mi pride na mail, ze mi dakto napisal a hned viem reagovat :-)

26.1.2017 22:48:39

hello
Ešte hrávate? Ja viem prispieť napr. Battlestar Galactica, Dead of Winter z tých sociálnejších hier...

16.3.2017 15:14:55

BA
jasne, kazdy piatok :-) je nas 5

16.3.2017 23:31:47

sobota 9.6. Ihrysko
Zdravim vospolok vsetkychk kombicov!)) Tuto sobotu v BA Ihrysku zbehne kvalifikacny turnajek v hre Hypergrid. 10:30 je registracia (vstupne je 0,-)

Vitaz ziska hru od BF za cca 40e, nieco, co bude v Ihrysku a prvi dvaja postupuju dalej na Majstrovstva (Czech Open Pardubice 14.7.2018, dotovany celkovo 20k, prvy10k!!).

Zhodou okolnosti budem v Blave na turnajku osobne (nie hrat, ale pomoct v herni;), tak snad sa vidime, moc sa tesim, bude to riadna vypekačka.. ;))

4.6.2018 19:32:04

Descent
Hraje někdo nebo měl by chuť hrát tuto strategicko-taktickou fantasy hru připomínající Dračí doupě?

12.6.2018 10:11:10

14. - 15. 7. tento vikend
ak by sa dakto chcel pridat na Scythe cez vikend, kedze urcite bude prsat, daj vediet. :-)

10.7.2018 15:58:42

Vybíráme z Bazaru

Kapsle na žetony (Válka v Říši Divů)
Kapsle na žetony (Válka v Říši Divů)
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas