Benešov (u Prahy)

Tak když už tady máme skoro všechna města, musím se taky zeptat: Chodí sem někdo z Benešova (z toho, který se podle železničářů jmenuje "u Prahy") ? A pokud jo, tak co rádi hrajete ?
13.6.2011 15:03:54

BSG
Ahoj, akorát sháním hráče na deskovku Battlestar galactica. Jinak hrajeme hodně i Bang ale jsme otevreni i jiným hrám...

2.12.2011 18:56:43

okoli
mrkni na muj dnesni prispevek UH-Rataje-CS-Divisov a posud jak moc je pro Tebe aktualni a zajimavy ...

22.10.2012 19:48:29

BN
Zdravim, nedávno jsem tyhle stránky objevil a koukám že i Benešov zde má svoji sekci, i když teda zeje prázdnotou :D tak se hlásim jakožto rozený benešák :) mé nejoblíbenější hry jsou Carcassone, Age of Empires III a pevně doufám že další se stane i Hra o trůny, druhá edice kterou jsem nedavno dostal, ale první hra nás čeká až ve čtvrtek :)

22.10.2013 21:09:44

Benesov
Ahoj, s manzelem hledame nekoho. Kdo by si s nami zahral nejakou tu hru. Mame toho doma hafec, ale ve dvou to neni ono. Tak pokud by mel nekdo zajem, budu rada. (Akorat mame dva maly skritky - deti takze pokud by to nevadilom hrani nejlepe u nas doma, nemame hlidani)

1.6.2016 21:50:45

BENEŠOV
Je to ještě aktuální, hrajete tu někdo něco ? :)

------------------------------------------------------------------
vytvořil jsem vlastní karty: Zombicide: Černý mor
- SETovky
- Legendárky
- Bájný poklad
- více jak 140 kartiček celkem

5.2.2018 09:44:48

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět: KS verze + kovové mince
Zaklínač: Starý svět: KS verze + kovové mince
Akt. cena: 5150 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas